Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Začína sa najväčší tender na veľkoplošné opravy ciest prvej triedy

27.05.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

27.05.2019 | HromBlesk

A načo je to dobré??? Ak nezlepšíte podložie tak nám len voličom trepete medové motúzy. Kot to bude kontrolovať? Hrúbku a zložene vrstvy??? Chodte sa tak pozrieť na úsek Ilava Vaaska Belá s pompou opravená cesta....po 3 rokoch neprejdeš na bicykli...trhliny, zosuvy, krajnice...

Ked ide po novej ceste s výtlkmi tak sa kukni akú hrúbku asfaltu ktosi prevzal...nehovorím o jeho zložení.

27.05.2019 | Roman Kanala

Keď sa diery cez viaceré konštrukčné vrsty len zaplátajú zhora čerstvým asfaltom, tak to dlho nevydrží. Niektoré cesty sú v takom hroznom stave, že by ich bolo treba odfrézovať po makadam a všetko položiť znova. Ale to je drahšie.

28.05.2019 | HlasNaHlas

Presne tak H+B, absolútny súhlas. tieto opravy sú typické pre nás Slovákov - drotárov, zašmodrchať, zašolíchať zvršok, aby diery o nebolo rok vidieť, a potom, nech sa aj Strečno zosunie, nikoho top nebude trápiť, celú zodpovednosť hodíme na imigrantov alebo EÚ, ak nie na Židov či Cigáňov alebo Maďarov.
Keď sa pozerám, ako KAŽDÝ ROK tí istí chlapci robia vodorovné dopravné značenie, ktoré sa za pár mesiacov zošúcha (asi používajú vodové farby) a už ako nové ho v daždi a v noci nie je vidieť, tak mi je jasné, prečo si táto krajina každý rok potrebuje požičať peniaze (pod vedením našich súdruhov, ktorý tento štát úspešne vedú ku krachu rozmýšľajúc o tom, aké zadĺženie je pre nás ešte bezpečné, však, pán kaptitáň!).
Život na dlh a lumpovať, to sa Slovači páči, lebo na tomto tunelovaní štátu majú podiel mnohí - od politikov, úradníkov, poslancov, majiteľov firiem, akcionárov, subododávateľov, ndranghetty až po posledných robotníkov.
A všetko potom funguje tak ako tie naše cesty "prvej" triedy.

27.05.2019 | skat

no nekekej....