Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zatkli starostu mesta, ktorý pomáhal migrantom

02.10.2018 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

02.10.2018 | Jozef Horňák

To nie je napomáhanie migrantom, to je priživovanie sa na obchode s ľuďmi. Imigrant príde legálne na hranice s dokladom a požiada o azyl. Tajný alebo násilný prechod hraníc je o niečom inom. Mnohí politici a slniečkári si pletú pojem imigrácie s inváziou. Konečne by sa v tom malo urobiť jasno a nebalamutiť ľudí. Každý štát má právo a povinnosť k vlastnému obyvateľstvu, koho na svoje územie prijme a v akom počte. Skutočný imigrant POŽIADA o azyl a nediktuje si podmienky, dokonca si ich vydobíja násilím. A takých prišlo do EÚ, teda NAŠEJ EÚ ! príliš mnoho. Nerešpektujú zákony ani všeobecné zvyklosti, iba diktujú čo chcú dostať a ako sa má k nim domáce obyvateľstvo správať. Štátna hranica je PRVÝ kľúč od vášho, teda nášho domova.

02.10.2018 | mino6

Doživotie mu dať!!!

02.10.2018 | Roman Kanala

Doživotie mu už dali rodičia, čo ho priviedli na svet v nesprávnej krajine.

02.10.2018 | oko

ale ake silne reci
a pritom len taranina

03.10.2018 | Roman Kanala

Ešte jedna poznámka. Nadpis je eufémistický a zavádzajúci, lebo nešlo o "pomáhanie", ale o "napomáhanie". Nie je to isté podať pohár vody a skyvu chleba, či poskytnúť prístrešie, čo je nezištná ľudská pomoc človeku v nešťastí, a na druhej strane robiť zoznamku pre sobáše naoko na získanie povolenia k pobytu, prípadne aj za finančnú odmenu.