Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zatvorený trh práce a školstvo bez nádeje. Elektrotechnici varujú, že nemá kto pracovať

23.10.2017 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

20.10.2017 | martin33

Prejav, ktory ma hlavu a patu. Keby sme aj my mali miesto Kotlebu takychto "xenofobov".

20.10.2017 | Bellarmino

Marxisti sa dožadujú „xenofóbie“ neoddeľujúcej sa od východísk marxistickej perspektívy.
Marxisti mávajú spolky žien, odbory, študentov, prečo nie aj marxistickú pokrokovú xenofóbiu.

20.10.2017 | Bellarmino

Dcéra je etatistka a dirigistka, ľavičiarka, zaviedla líniu oddémončenia strany, teda podriadenosti crifu, licre, pravidelne uskutočňuje stalinistické čistky v strane, vylučuje alebo najskôr aj predvoláva pred disciplinárnu komisiu z odôvodnením podieľania sa na islamofóbii, homofóbii a antisemitizme. Alebo bez závažných dôvodov zosadzuje predsedu skupiny poslancov.
Nevďačnica sa zbavila aj vlastného otca, ktorý ju pretlačil do funkcií a odporučil na predsednícky post, po neškodnom rozhovore, čiastočne nekorektnom prepukol ošiaľ, rokovania orgánov o pozostavení a vylúčení zo strany a zrušenie poštovým hlasovaním členstva funkcie čestného predsedu, ktorý zastával.
Všemocná oceľová Marína a neomylná a všemohúca a neobmedzená kritickými hlasmi vypudila zo strany aj jej najvernejšiu pravú ruku, sodomského Philippota, aby našla po obrovskom ponížení v televíznej debate a následných výsledkoch obetného baránka. Odpor bol zlikvidovaný, česť porazenej bola zachránená, strana je jednotná.
Prívrženkyňa potratov, sodomie, antikoncepcie, nenávidí kresťanstvo, rozvedená, čo žije v cudzoložstve s konkubínom, čo opustil rodinu, pokladá koncepciu výmeny obyvateľstva za komplotizmus.

20.10.2017 | Bellarmino

Le Stalinová odporúča Pitomia, čo je ukážková zhoda po vulgárnej a nepríjemnej štvanici na Korwina–Mikkeho, ktorý sa k marxistom naozaj nehodí.
Milujte sa marxisti, s marxizmom a populizmom a bezzásadovým oportunizmom na večné veky a nikdy inak.
Sledujte podozrivých, aby proti vám nezosnovali puč, kontrolujte vlastné rady.

20.10.2017 | Bellarmino

Tá žena je spokojná, že má medzi poslancami plno teplých, slobodomurárov, komunistov. Sledujte proti komu vystupuje a spoznáte čo je zač.
Vo videjku sa spomína Havel, Kundera, Hus, Palach, jediná ospravedlňujúca poľahčujúca okolnosť sa ponúka, že celkom istotne nie je autorkou toho textíku, ale prečo by ľavičiar nespomenul ako „osobnosti“ ľavičiarov.
Xenofóbujte politicko korektne, prečo by ste mali čeliť pravde, ľahšie je žiť zaslepeným, čo je momentálne výhodné. Aby ste o krátky čas neukázali vašu predvídavosť, aby vám nezačalo prekážať to, čo vám dnes vyhovuje.