Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zbor väzenskej a justičnej stráže odmieta tvrdenia Kočnerovho obhajcu

13.08.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

13.08.2019 | Roman Piater

Chudáčik, normálne nám ho má byť akože ľúto. Kočner ľuďom zničil životy, pripravil ľudí o majetky aj rodičov o vlastné deti. Dúfam že mu to poriadne okorenia do konca jeho úbohého života v Leopoldove a každý deň bude neznesiteľným utrpením. Nech tam skape ako starý odpad, čo nemá absolútne nič. Verím, že raz tam za ním prídu kamoši z Bonaparte a ďalší známi, ktorí neujdú do ďalekej cudziny.

13.08.2019 | Julo 2018

Si primitív, lebo zatiaľ mu nič nedokázali, dokonca ani tie zmenky ( ale tie po tlaku štátu ktorý stojí za majiteľom a tým čo by vlastne mal platiť pravdepodobne nevyhrá ) . Ale v podstate si tá hovorkyňa odporuje v každej odpovedi. takže pravdepodobne mal obhajca pravdu. Kým ho neodsúdia, tak je nevinný. Médiá a tí čo majú skrytý záujem nie sú pravdou ale len želaním niekoho sledujúcim svoj vlastný cieľ.

13.08.2019 | Julo 2018

dokonca nie hovorkyňa ale riaditeľka.

13.08.2019 | oko

jasne, blahoslaveny majo je justicna a medialna obet brutalnej mafie kapa z popradu ;)
ten heroin je svinstvo, neber to :)