Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zeman pretláča megalomanský kanál Dunaj-Odra-Labe. Stál by 23 miliárd eur

10.11.2018 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

10.11.2018 | Roman Kanala

Ak to vyžaduje súhlas Rakúska, znamená to, že sa nepočíta s Vážskou vodnou cestou k fašistom do Žiliny, ktorí sa tešili na riečne tunely pod Beskydmi. Pôjde to cez rieku Moravu, ktorá je od Baťu splavná od Skalice po Otrokovice. Na trase naozaj sú rybníky, s ktorých použitím sa asi počíta.

Čo sa časového horizontu týka, dúfajme, že sa to začne stavať čo najneskôr. Našim potomkom tá blbosť možno vyprší z hláv. Aké lode sa tam v prípade realizácie budú môcť pohybovať? Aký tovar sa tam bude prevážať? Ešte aj ruda a uhlie sa vozia po železnici.

10.11.2018 | ivansk

nechápem, že je tu tento vulgárny odpad tolerovaný redakciou, z desiatich kanálových reakcií je tak 9 naplnených nenávisťou, rasovou neznášanlivosťou a nadávkami.

11.11.2018 | Roman Kanala

Aha, dopletený neokrôchanec.

Čo je na rybníkoch nenávisťou? Tie rybníky spomínané v článku naozaj na trase sú. A žilinisti sa veľmi téšia na plavebné komory v tuneloch pod Beskydmi. Radšej vyplieskať peniaze na hocijakú blbinu, hlavne že to ostane v Žiline. Hehehe, tentokrát neostane.

Smutno mu bolo samému na dvore, psík si prišiel zaštekať.

12.11.2018 | wtf

Zeman je vizionar. Bratia Cesi si ani nezasluzia takeho skveleho prezidenta ktory dokaze mat svoj vlastny nazor nie len pritakavat co povedia v Bruseli a Washingtone...
Ked to potovname s istym nemenovanym uzernikom, danovym a pozemkovym podvodnikom...