Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Žitňanská opúšťa Most-Híd

20.09.2018 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

20.09.2018 | Roman Kanala

Zavraždia Kuciaka. Fico odíde, a potom ľútostivo pofňukáva, že to snáď predsa len mohol ustáť. Čachre-machre na vnútre, aby tam prišla Kali2-Saková, lebo ona vie zahládzať stopy. Gašpar a Krajmer, vykopnutí z dverí, vrátia sa oknom. Europoslanci sa ich na to pýtajú a ako odpoveď dostanú otázku, akú mali cestu. Finančná správa kryje Bašternáka a potom colné rozkrádačky.

To jej to trvalo, než povedala Dú Ven Blejt.

21.09.2018 | chr

Žitňanská bola a je , jedna z najsérioznejších ľudí ktorý sa v poslednej dobe pohyboval v politike. Trochu jej to trvalo , kým si to s Václavom uzrejmili , že jeho pozícia je neobhájiteľná. A ani kauzy tejto vlády nič nezmenia na tom . Tak ako sa nedá zdrhnúť hneď pri prvom probléme , tak nemá zmysel pokračovať , keď je tých problémov už neúnosne veľa .
V každom prípade jej prajem všetko najlepšie v ďalšom živote.

21.09.2018 | Jozko Ferko

Pravdepodobne už má vyhliadnutý a dohodnutý ďaľší teplý flek. Pre pani s Harakterom ktora je vždy mierne znepokojená nie je problém každé volebné obdobie meniť kabát, hlavne, že to sype.Uvidíme kde sa madam znovu objaví ako nepoškvrnená...

21.09.2018 | HromBlesk

Pekne pani Žitnanska... najprv KDH potom SKDU potom MOst HId a čo máme teraz?? hocičo len nech je kreslo?? My Vás máme ľutovať za to že ste čierna ked ste sa spolčili s kominárom?? Vedeli ste s kým idete do kšeftu.

Skrátim. Pani Žitňanská v slušnej spoločnosti sa od Vás očakáva: prepáčte moji voliči, osprvavedlňujem sa Vám že som sklamala, že som morálne zlyhala...a potom sa stiahnuť a už sa ani neukazovať.