Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jedno digitálne vydanie TRENDU

Vybrané vydanie TRENDU dostupné v mobilných aplikáciách a na webe v textovej i listovacej forme

Zakúpením vybraného digitálneho vydania TRENDU získate:

Prístup k vydaniu je možný po registrácii a prihlásení sa na TREND.sk. Tento produkt neoprávňuje na prístup zamknutému obsahu uverejnenému mimo vydaní TRENDU, k rebríčkom, databáze firiem či na zľavy pre členov TREND Klubu.

Ak si digitálne vydania TRENDU kupujete častejšie, zvážte, či pre Vás nie je výhodnejšie digitálne predplatné: pri ročnom vychádza cena vydania na 1,56 €, pri štvrťročnom na 1,66 €. Alebo vyskúšajte obľúbený variant - mesačné digitálne predplatné na 4 až 5 vydaní s automatickým predlžovaním (kedykoľvek zrušiteľným) za 3,99 €/mesiac.

Ak sa rozhodnete pre predplatné, na dobu jeho trvania získate prístup ku kompletným archívom TRENDU - tzn. k akémukoľvek vydaniu z archívu. Ďalšími výhodami predplatného sú prístup k rebríčkom TREND TOP, databáze firiem s hospodárskymi výsledkami a zľavy pre členov TREND Klubu.

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.