Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

FAQ

Časté otázky a odpovede o registrácii na TREND.sk

1. Nepamätám si svoje prihlasovacie údaje, ako ich môžem zistiť?

Ak si pamätáte aspoň email, ktorý ste zadali v registrácii, zadajte ho do formulára na stránke Nedarí sa mi prihlásiť a my Vám naň pošleme Vaše prihlasovacie meno a uvedieme postup, ako si zmeniť heslo. Ak si nepamätáte ani email, alebo už k danej schránke nemáte prístup, kontaktujte nás na adrese etrend@trend.sk.

2. Kde sa dajú meniť nastavenia pravidelných newslettrov, ktoré mi z TREND.sk posielate?

Nastavenie všetkých typov newslettrov je možné spravovať v Nastaveniach registrácie.

3. Mám uhradené predplatné a som prihlásený na webe, ale napriek tomu nemám prístup k článkom z tlačeného vydania. Nefunguje mi ani bezplatné sťahovanie vydaní do tabletu.

Pravdepodobne vám expirovali prístupové práva. Ich platnosť je zhodná s trvaním predplatného obdobia (zvyčajne rok). Po predĺžení predplatného na ďalší rok je potrebné zadať nové číslo faktúry. Pozrite si aj prehľadný návod pre predplatiteľov.

4. Ako predplatiteľ získavam prihlasovacie údaje na TREND.sk automaticky?

Nie, na TREND.sk sa registruje každý používateľ sám. Nezáleží pritom na tom, či je alebo nie je predplatiteľ, základná registrácia je zadarmo. Na prístup k zamknutému obsahu, na bezplatné sťahovanie vydaní do tabletu či na získanie zliav v TRENDmarkete je potrebné aktivovať si v registrácii predplatiteľské prístupové práva zadaním čísla faktúry za predplatné na stránke Predplatitelia (pozri aj bod 3).

5. Nefunguje mi prihlásenie v aplikácii pre iOS/Android

Prihlásenie v aplikácii TREND pre iOS/Android je funkčné iba pre tie používatelské kontá, ktoré majú aktívne predplatiteľské práva. Aktiváciu vykonáte na stránke Predplatitelia.

6. Je potrebné registráciu obnovovať?

Registrácia má neobmedzenú platnosť. Je však potrebné obnovovať si predplatiteľské práva. Ked si predĺžite predplatné, stačí na stránke Predplatitelia iba zadať číslo novej faktúry za predplatné.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk