Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čakáte bábätko? Ktorá zdravotná poisťovňa vám dá najlepší darček?

22.08.2019, 00:05

Inzercia | Zdravotné poisťovne vás pri narodení dieťatka potešia darčekom. Súkromné zdravotné poisťovne sa zamerali na praktický darček, štátna zdravotná poisťovňa to zobrala skôr symbolicky.

  • Tlačiť

Naši odborníci urobili porovnanie zdravotných poisťovní, aby zistili, ktorá zdravotná poisťovňa sa o vás postará najlepšie. V tomto článku sme sa zamerali na darčeky, ktoré od poisťovní dostanete pri narodení dieťatka.

Zdravotná poisťovňa Dôvera

Poisťovňa Dôvera poteší mamičky darčekovou taškou BabyBox v hodnote 50 EUR. BabyBox obsahuje novorodeneckú kozmetiku a niekoľko drobností, ktoré potešia mamičku aj jej dieťa. BabyBox taška je navrhnutá tak, aby sa dala pripnúť alebo zavesiť na detský kočík.

Union zdravotná poisťovňa

Union poteší mamičky niekoľkými darčekmi naraz. Každá čerstvá mamička dostane poukážku na nákup detských potrieb v hodnote 30 EUR. K tomu dostanú mamičky aj 30 EUR poukážku na kurz plávania s bábätkami. Poukážku môžu využiť v ktoromkoľvek centre v blízkosti bydliska.
V neposlednom rade je súčasťou darčeka aj knižka Naše bábätko, ktorá slúži ako denníček, do ktorého si zaznamenáte najdôležitejšie okamihy vášho bábätka a fotografie.

Všeobecná zdravotná poisťovňa

Štátna zdravotná poisťovňa poskytne mamičkám balíček, ktorý ma predovšetkým vzdelávací charakter. V balíčku sa nachádza očkovací kalendár a letáčik s informáciami o psychosomatickom vývoji dieťaťa. Na záver nájdu mamičky v balíčku aj vzorku detského opaľovacieho krému.

Ak sa chcete dozvedieť viac o rozdieloch medzi zdravotnými poisťovňami (príspevok na zubára, čakacie doby na vyšetrenia a operácie) a benefitoch, ktoré ponúkajú svojím poistencom, pozrite si porovnanie zdravotných poisťovní, kde nájdete všetky dôležité informácie prehľadne na jednom mieste.

  • Tlačiť

Tagy PR články