Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Cesta ku dnu. Zarábali milióny a skrachovali

27.06.2017 | Jozef Tvardzík

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

30.06.2017 | Andrej_sk

Lahko nabyl, lahko pozbyl. Aj u nas je takychto byvalych milionarov z cias privatizacie 11 do tucta. Uvidime ako dopadnu tito sucasni - Basti, Kali, Fici, ..
A aj u nas malokto mysli uz v mladosti na dochodok. U nas si zas vravia, stat sa postara, alebo sa nedozijem. Blbe je, ked sa doziju a stat sa nepostara.
Ale to s tymi rodicmi co spreneverili synove peniaze je riadna sila. Neviem ci podobne nedopadol Culkin zo Sam doma.

30.06.2017 | Jozef Mazur

Aj na slovensku sú možno milóny ľudí, ktorí sú sklaopevne presvedčení, že peniaze by vyriešili všetky ich osobné aj pracovné problémy. Opak je realitou života. Na narábanie s veľkými peniazmi treba talent, šťastie a veľa námahy. Zároveň sú aj známe prípady, že veľká výhra zničí celú rodinu, ale výherca príde aj o život. Peniaze = práca = peniaze, aj keď mnohí si myslia že rôzne finančné investície sú ale zábavka, ale nie sú. Sedenie v reštaurácií je pre mnohých relax, ale finančníci pri tom najviac pracujú, rôzne pracovné stretnutia a dohody. To čo tkzv. obyčajní ľudia považujú za oddych je pre druhého práca, ale kto neskúsil, neverí a zdá sa im to ako ničnerobenie. Vyrábať, alebo sa podieľať na výrobe nejakého produktu, alebo služby mnohí považujú za namáhavú prácu, možno je, ale vymyslieť produkt a dokázať udržať záujem oň a predávať ho je omnoho náročnejšie.

30.06.2017 | bubak44

na narabanie s velkymi peniazmi staci jedno - zastrcit ich do banky a vykaslat sa na dristy ako tam plesniveju. vacsina spominanych zavrestala prave na tom ako im tahali popod nos investicne motuzy.

30.06.2017 | zubi

ľudia to nedokážu robiť ani v malom, keď im príde o 100 eur vyššia výplata, ľahko sa povie - nechať "plesnivieť na účte" ale aká časť ľudí to reálne dokáže, štvrtina? zvyšní môžu byť radi že majú hypotéky a životné poistky lebo aspoň časť príjmu uložia do niečoho čo sa nedá hodiť do automatu, prepiť, prefajčiť, nechať v bordeli alebo minúť na veci ktoré vlastne nepotrebujú

04.07.2017 | Oči Puči

Na narábanie s veľkými peniazmi ti staci vediet ako diverzifikovat riziko a vediet kolko mozes minut z prijmu. Ten zvysok pre Teba potom spravia prave financnici. spominany ludia budto vsetko minuli alebo vsetko investovali do podnikania.