Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Chcete účet bez poplatkov? Počítajte s obmedzeniami

23.08.2019 | Peter Csernák

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

24.08.2019 | Tomashs

Ja mám zadarmo účet v Revolute. Vyberám, kde chcem až do limitu 200 euro mesačne. Aplikácia
(aspoň moja iOS verzia) je celá v slovenčine. Peniaze si viem na účet jednoducho zadarmo poslať a takisto z neho poslať na akýkoveľvek účet v akejkoľvek mene. Najväčšia výhoda Revolutu je tá, že si môžete meny zamienať medzi sebou za kurz stred (resp. kurz ktorý je momentálne na trhu), ktorý vám žiadna banka ani kartová spoločnosť nikdy nedá. Na dovolenkách, kde sa platí inou menou ako euro, takto jednoducho oproti ostatným ušetrím min. 1-2%. Ak by niekto mal záujem o kartu zadarmo, tak si môže účet založiť cez tento odkaz: https://www.revolut... Len pre info, ja z toho nič okrem dobrého pocitu mať nebudem ;)

24.08.2019 | martin33

Skoda, ja som uz tych 5,99 € za kartu dal :-)
Zaujimavou vyhodou Revolutu je aj to, ze sa da "dobijat" cez platbu kartou respektivne Google/Apple Pay. Da sa tak obist fakt, ze hotovostne vybery z kreditky su urocene okamzite a castokrat sa este pocita aj dalsi poplatok. Kreditkou (naviazanou na iny ucet) "dobijem" Revolut (co je bezhotovostna transakcia, kde bezi bezurocne obdobie) a nasledne si mozem vybrat hotovost bez poplatku.

24.08.2019 | Staromestsky bonvian

Okrem ineho mam aj Revolut, ale skor preto, ze sa mi paci ich kovova karta. Ale urobit take operacie aby som nezaplatil poplatok a mal limit vyberu 200eur mi pride komplikovane.

25.08.2019 | martin33

V principe to ani ja nerobim, hotovost vyberam debetkou priamo z uctu v mBank, ale v nudzi sa to zist moze a usetrit par eur na poplatkoch banke mi vzdy robi dobre :-)
Revolut pouzivam hlavne na platby mimo eurozony.