Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

ČSOB zvyšuje ceny. Druhýkrát v tomto roku

12.07.2019 | Peter Csernák

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

12.07.2019 | Emasculate

Podla poslednych clankov v Trende je CSOB najzaostalejsia a najubohesia banka na trhu.

Google Pay nikdy nezaviedla a nevie sa ci miekedy zavedie.
ApplePay detto.

Verna svojmu menu...Ceskoslovenska socialista obchodna banka. Hanba.

12.07.2019 | Truhlik999Nechápem, kto pouziva kamenné banky.

13.07.2019 | Ivan Petráš

Ty toho nechápeš oveľa viac...

13.07.2019 | martin33

Ja mam este ucet vo VUB z nostalgie, lebo to bol moj prvy ucet a jeho "pred-ibanove" cislo si pamatam naspamat. Tato nostalgia ma stoji par euro mesacne a vzdy si "vychutnavam" pocit, ked si na ich internetbankingu chcem objednat nejaku sluzbu a vysledkom je len to, ze mi zavolaju z pobocky aby som tam prisiel osobne. Na vacsinu transakcii ale pouzivam iba "internetove" banky, kde to mam sice bez pocitov nostalgie a "zazitkov z 20. storocia" ale zase zadarmo.

13.07.2019 | Andrej_sk

Ze akurat ty si potrpis na nostalgiu a este k tomu v takejto oblasti, to by som nikdy nepovedal :)

14.07.2019 | shaggy

Ja mám účet vo VÚB kvôli hypotéke a nepríde mi ako zlá banka. Samozrejme, s internetovými bankami som dlhodobo spokojný, ale ani na VÚB nemôžem povedať krivé slovo. Ale je pravda, že ja nepotrebujem aktivovať nové služby, takže ich IB využívam iba na základné operácie.
A nové fičúrky typu "identifikácia klienta pomocou fotky penisu. Najdlhší idú za nami (tm)" mi fakt nechýbajú.

15.07.2019 | martin33

Vadi mi, ze za rovnake sluzby, ktore mam v internetovych bankach zadarmo, platim par eur mesacne (v "Najlepsi idu do ..." kde som mal ucet asi 7 rokov a okrem toho som tam aj chvilu pracoval, by som to uz mal zadarmo, pri sume, ktoru mam na ucte.)
Okrem toho maju na pobockach ludi, ktori su plateni od toho, ze predavaju produkty a tak som musel casto riesit, aby ma neotravovali telefonatmi (zafungovalo to az vtedy, ked so to zadal ako ulohu "osobnemu bankarovi"). Nemam od nich ziadny uverovy produkt ani podielovy fond a relativne dost penazi na ucte, bol som teda idealna "obet" :-)

16.01.2020 | carlosko

Ale inak vieš, že Ti nevolali z pobočiek, hej že? :-)
Prečo sa ale stále niektorí sťažujú na poplatky, keď ja, takmer dôchodca, som si vyskladal také produkty a služby, že pri ich využívaní mi refundujú celý poplatok za vedenie účtu (a ani úver som nemusel mať). Okrem toho mám aj kreditnú kartu, za ktorú tiež nič neplatím, pretože tých 300 € s ňou mesačne v pohode zaplatím. Takže stačí len trochu chcieť.
A na margo tých, ktorí nechápu, prečo môže niekto využívať hotovosť, stačí trochu porozmýšľať, nezameriavať sa len na svoje potreby, poprípade vytiahnuť hlavu zo ...