Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ficov slovný boj s korupciou pokračuje

12.05.2017 | Zuzana Kollárová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

12.05.2017 | Roman Kanala

No super. Boj s korupciou znamená, že sa rozflákajú eurofondy určené na boj s korupciou. Bojujete s korupciou? Jasne, a veľmi úspešne. Mali sme viacero projektov financovaných z eurofondov a vyčlenené prostriedky boli všetky spotrebované. To je úspech, čo?

12.05.2017 | oko

:) .. este sa moze stat, ze na tie korupcne rozflakane eurofondy na "boj" s korupciou EU pride a budeme ich musiet vratit z nasich dani.
ale teraz aj vazne. kedze strasenie mimovladiek nezabera, fakt sa ich pokusi korumpovat cez eurofondy? ten clovek uz vobec nevnima realitu.
a mozno sa zjavia nove tety anky a ujovia basternakovia, ktori tie prostriedky vycerpaju. kvalifikaciu maju.

13.05.2017 | LPB

Tak, tak. Založia si vlastné neziskovky. Zrejme treba stále viac ľuďom zapchať ústa bubákmi. Dokedy?

19.05.2017 | @time

Cela politicka a ekonomicka garnitura musi ist prec ! Opozicia nech netara. Ked skoncil Meciar, zacalo dalsie eldorado korupcie a defraudacie. Na zapade by kazdy jeden dostal za to 15 rokov, na Slovensku dostane odmeny, vykopnutie o stupienok vyssie a (ne) zasluzeny krasny dochodok. Niet pochyb, ked na to kasle narod, taksi to zasluzi. A oni sa smeju z celeho naroda.

12.05.2017 | Juraj Mašláni

Premiér nemôže začať reálny boj proti korupcii - bolo by to politická a ekonomická samovražda. Jeho, jeho Smeru a všetkých, ktorým teraz musí splácať zo štátnych rozpočtov a eurofondov svoj dlh. Tak (asi preto, že odpor občanov-voličov dospel už do pomerne mohutných pouličných protestov) slovne rovnako mohutne vyzýva a mobilizuje celý národ do boja proti korupcii v nádeji, že niekto uverí, že hlavnou prekážkou, prečo sa trom jeho vládam v boji s touto "rakovinou spoločnosti" doteraz fatálne nedarilo, sú občania (starostovia, mimovládky...), ktorí prípady korupcie orgánom (nečinným...) či jemu osobne ktovie prečo neoznamujú.
A možno by stačilo prečítať si verejné "oznámenia" občanov-novinárov za posledný týždeň, uvoľniť Kaliňáka a ruky ďalším orgánom doteraz nečinným v trestnom konaní a začať konať. Ale kto z mocných chcel dobrovoľne spáchať politickú (a možno až trestnoprávnu) samovraždu? Saakašvili, Sobotka...? :-)

13.05.2017 | Roman Kanala

Proti korupcii, proti extrémizmu, a sám je ich nositeľom a spúšťačom:

Blog
Denník N, streda 10. mája 2017 15:24
Preboha, vláda si nevie rady s extrémizmom, premiér prosí o pomoc!
Radoslav Hodor
Namiesto stukania a žobronenia orgánov činných v tr. konaní o pomoc mal preto premiér vo svojom prejave na Slavíne radšej zvolať: "Preboha, ako som to vládol, keď extrémizmus u nás dosiahol za môjho vládnutia také veľké rozmery a dostal sa až do parlamentu. Vy vojaci, ktorí ste za boj proti extrémizmu položili svoje životy a teraz tu mŕtvy ležíte, prepáčte mi!"
https://dennikn.sk/...

17.05.2017 | Bellarmino

Stalinove komunistické hordy spôsobili vyše 40 ročnú hrôzovládu a ničenie majetku a neprestajné sociálne inžinierstvo, čoho úplne prirodzeným dôsledkom a vyústením je ficoboľševizmus a ďalšie ľavicové nálady.
Aj v Ženeve mali starostu komunistu, tiež bojoval proti extrémizmu, a určite zvíťazil. Ak nie on, tak iný súdruh prevezme bojovú štafetu, ale nakoniec triedneho nepriateľa vykynožia.