Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ministri a centrálni bankári majú pochybnosti o digitálnej mene Facebooku

17.07.2019 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

18.07.2019 | zakaznik

A čo ich do toho? Tí idioti nemajú právo hodnotiť súkromné projekty.

Ak budú mať ľudia pochybnosti, nikto ich nebude nütiť si to kúpiť.

18.07.2019 | traderinvestor

LEBO je to PODVOD !!!!! preto majú veľmi čo povedať do toho. Ked to môže robiť facebook, prečo by to nemohli robiť Michalovce - založia si vlastný Michalovce_coin. Prečo by to nemohli robiť aj dediny v SR?
Alebo hociaký broker, ktorý by bol založený i v Bulharsku, povie: že jeho mena V4-SR, ktorá sa bude volať CALIBRA, bude menou V4 krajín mimo SR. A bude to mena krajín V4? nie lebo je to podvod.

On len chce prefíkane využiť naivitu ľudí, ktorí sa to predá ako marketingové oddelenie bulharskej firmy pošle novinárom. Proste by si vyrobil peniaze zo vzduchu, a chcel po ostatných, aby to LEGALIZOVALI. A kedže facebook má miliardu užívateľov, je vysoká pravdepodobnosť, že užívatelia by to LEGALIZOVALI. Lebo ked si niekto na vysokokvalitnej tlačiarni vytlačí euro, rozhodne LEGALIZACIA - ked príde do obchodu a či dostane za ne tovar PODVODNE. A tú je krása podvodu v tom, že tu LEGALIZACIU spravia užívatelia, vymenia tvrdú menu za PODVOD.
A facebook si môže "natlačiť " milony.


Rozdiel medzi FEDom a ECB je , že FED a ECB odvádzajú zisk štátu resp. členským CB !!!!! TU zisk zostane súkromnej firme !!!!!!

Vaic tu, nechce sa mi písať:
https://www.etrend....


ps: Teraz nejaký človek v Trende hľadá, čo spôsobilo včerajší prepad na burze. Zachvíľu nám dodajú vysvetlenie, že to kvôli tomu to tak bolo.