Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Namiesto kávy si môžete kúpiť akcie Apple. Revolut láka na investovanie bez poplatkov

07.10.2019 | Jozef Ryník

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

07.10.2019 | Paninaro

Vidm ze Ovcarik uz nieje ‘analytik’ pre nejakeho agenta s teplou vodou, ale uz sa rovno vystrelil na ‘generalneho riaditela’ teplej vody. Raketovy karierny postup ktory mu umoznuje tvorit nadpisy clankov tykajucich sa jeho konkurencie.

Len v trende.

Rynik, Revolut VZPADA pod ochranu vkladov. Je to sucast bankovej licencie. Ovcarek pod ochranu vkladov nevzpada, ale snad ta dvojrocna provizia co mu nejaky mumak z Dolneho Lazu plati dva roky vopred je u neho v bezpeci.

https://blog.revolu...

Ten cely clanok bolo treba po Ovcarikovi aspon zkontrolovat je tam kopec dalsich nezmyslov ale ja tu niesom na pozdvihovanie upadnutej kvality.


07.10.2019 | Adc sk

+++

08.10.2019 | lampion

Mne sa nožík vo vrecku otvára, keď počujeme tie Partners kecy o finančnej analýze, ako si spolu sadneme, vyplníme taký a onaký dotazník, aké sú vaše sny a podobne.
A samozrejme na záver obligátna otázka na kontaky na 10 známych ako v nepodarenom nigérijskom reťazovom liste. Ideálne zaobalená podľa manuálu do klišé typu predstav si, koho chceš mať na svojej promócii, svadbe, obriezke a podobne a ich mená a čísla napíš sem do zoznamu.

07.10.2019 | _bo_

Apple je US firma, takže na US burzách sa nepredáva vo forme ADR.

13.10.2019 | Mikil

Ja mám revolut,ale nemôžem nakupovať na burze. Maximálne môžem kúpiť btc a eth.