Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Poisťovňa mi dala drahé PZP. Môžem získať lacnejšiu autopoistku?

26.06.2019, 00:05

Inzercia | Cieľom väčšiny vodičov je získať PZP za čo najlepšiu cenu. Ak sa vám to nepodarí na pobočke poisťovne, uzatvorte si PZP cez internet.

  • Tlačiť

Povinné zmluvné poistenie cez internet je vždy lacnejšie vďaka tomu, že nevznikajú náklady na prevádzku pobočky a jej zamestnancov. V prepočte vychádza PZP online lacnejšie o 15%. Navyše, formulár na internete vás upozorní na dodatočné zľavy – zľava za dieťa do 15 rokov, ZŤP zľava, zľava za bývanie mimo veľkomesta. Tieto zľavy sa vzájomné napočítajú a vy tak na autopoistke môžete ušetriť až 80 EUR.

Najväčšou výhodou PZP online je porovnanie všetkých poisťovní. PZP porovnanie pre vás porovná všetky poisťovne na Slovensku a prehľadne vám ukáže nielen ceny, ale aj to, ktorá poisťovňa vám poskytne bezplatné asistenčné služby.

Novinkou v PZP online je uzatvorenie PZP podľa ŠPZ. Táto funkcia zabezpečí, že PZP bude vypočítanú presne na mieru pre vaše vozidlo a nebudete zbytočne preplácať. Bezplatné PZP porovnanie si môžete urobiť na webstránke SetriSova.sk.

  • Tlačiť

Tagy PR články