Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pôžičky

29.03.2020, 03:07 | TREND.sk | © 2020 News and Media Holding

Porovnávač ŠetriSova pre vás pripraví porovnanie bankových aj nebankových produktov a ukáže vám, ktorá pôžička online je pre váš rozpočet najvýhodnejšia.

  • Tlačiť

Zadajte výšku pôžičky a dobu splácania a ŠetriSova pripraví prehľadnú tabuľku, v ktorej zoradí pôžičky od najvýhodnejšej. Porovnávač vám ukáže výšku mesačnej splátky, úrok aj poplatky za poskytnutie. Kalkulačka taktiež prepočíta ročnú percentuálnu mieru nákladov (RPMN), vďaka ktorej ľahko zistíte, s ktorou pôžičkou preplatíte najmenej.

Ak sa chcete zbaviť nevýhodnej pôžičky, porovnajte si pôžičky na refinancovanie a zistite, kde môžete splácať úver za výhodnejších podmienok.

Vďaka porovnaniu jednoducho zistíte, ktorý spotrebný úver je najlacnejší. Kliknutím na produkt sa vám zobrazia detaily pôžičky a podmienky poskytnutia. Prostredníctvom online formuláru si taktiež môžete vyplniť nezáväznú žiadosť o pôžičku.

ŠetriSova je nezávislý porovnávač bánk, poisťovní a služieb, ktorý pomôže vašej domácnosti ušetriť. Nie je finančne motivovaný žiadnou bankou, poisťovňou ani inou finančnou inštitúciou, preto ponúka vždy objektívne porovnanie. Na prevádzke porovnávača pracuje tým finančných odborníkov, ktorí sa starajú o aktuálnosť údajov a taktiež poskytujú bezplatné finančné poradenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať na telefonicky, e-mailom alebo na Facebooku.

  • Tlačiť