Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

PZP - porovnanie online

08.04.2020, 03:03 | TREND.sk | © 2020 News and Media Holding

Pravidelne aktualizovaný prehľad cien PZP v jednotlivých poisťovniach s možnosťou uzatvorenia zmluvy online

  • Tlačiť

Potrebujete uzavrieť poistenie vozidla a hľadáte najvýhodnejšie ponuky? Vyskúšajte si jednoduchú online kalkulačku PZP z pohodlia domova.

Stačí vyplniť ŠPZ a porovnávač vám zobrazí ponuky všetkých poisťovní, v ktorých si môžete hneď uzavrieť poistnú zmluvu pre váš typ vozidla. V prípade, že vaše vozidlo ešte nemá pridelené evidenčné číslo, pre zobrazenie porovnania vyplňte krátky formulár.

Porovnanie PZP pripravuje ŠetriSova - nezávislý porovnávač finančných produktov, ktorý vám garantuje objektívne zobrazenie najnižších cien a najvýhodnejších ponúk na trhu. Výsledky vyhľadávania sú prepočítané podľa aktuálnych cenníkov. Online kalkulačka PZP je doplnená o užitočné informácie o výške krytia, možnostiach pripoistenia a doplnkových benefitoch jednotlivých poistení.

Vyrazte na cesty bezpečne s poistením vozidla, ktoré vás skutočne ochráni. Ak potrebujete s výberom poistenia vozidla poradiť, obráťte sa na tím znalcov zo ŠetriSovy, ktorí vám bezplatne poskytnú odborné poradenstvo.

Povinné zmluvné poistenie je zo zákona povinný uzavrieť držiteľ motorového vozidla. Porušením tohto zákona riskuje vodič nielen pokutu, ale v prípade zavinenia nehody zodpovedá za plnú náhradu škôd na majetku aj zdraví. V otázkach poistenia vozidla preto netreba riskovať, ale zveriť ho do rúk odborníkov.

  • Tlačiť

Tagy ceny, porovnanie, PZP, PZP