Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

S hypotékou pre mladých sa oplatí počkať

31.01.2012 | mk

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

31.01.2012

Jednoznacne treba este 2 mesiace pockat a vyuzit moznost ze sa prijem prehodnocuje kazdy kvartal. O hypoteky je mensi zaujem, predaj bytov stagnuje, banky maju mensie obraty, neistota narasta, bude zaujimave urcite sledovat bankovy jarny boj s hypotekami. Kto ma zaujem, nech pise, rad poradim. Miso

01.02.2012 | PaloK

Problem je, ze ziadneho predavajuceho nepresvedcite, aby pockal 2 mesiace lebo vy mozete dostat vyhodnejsiu hypoteku. Takisto je nerealne si mysliet, ze o tie 2 mesiace si budete vediet vybrat byt z aktualnej ponuky.

22.02.2012 | kachurka10

ahojte, viete mi poradit ktore banky neberu do uvahy priemerny mesacny prijem za predchadzajuci rok? kedze pre mna by bolo najlepsie ak by sa bral prijem len za posledny polrok, vtedy by som sa zmestila do pozadovanej max. vysky prijmu. ale ked sa berie cely rok tak sa nezmestim kedze odmeny ku koncu roku mi prijem poriadne navysia.

11.03.2012 | wesana

"Pôžička pritom nesmie presiahnuť 70 percent založenej nehnuteľnosti." Toto nie je pravda, závisí od banky do akej výšky Vám poskytne úver. Tatra banka napr. poskytuje hypotéku so ŠPM (pre mladých) do výšky 90% založenej nehnuteľnosti.