Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

ŠetriSova radí: Ktorá poisťovňa poskytne príspevok na okuliare pre dieťa?

05.09.2019, 00:05 | PR

Inzercia | Myslíte si, že je jedno, v akej ste zdravotnej poisťovni? Mýlite sa! Rozdiely v službách sú obrovské.

  • Tlačiť

Spolu s odborníkmi z portálu ŠetriSova.sk sme urobili porovnanie zdravotných poisťovní a pozreli sme sa na rozdiely v službách, očkovaniach, vyšetreniach a čakacích lehotách. Naposledy sme sa venovali tomu, ktorá zdravotná poisťovňa vám dá 100 € príspevok na zubára. Dnes si povieme, kde môže vaše dieťa získať príspevok na okuliare.

Príspevok na okuliare

„Príspevok na okuliare zatiaľ žiadna zo zdravotných poisťovní nezahrnula do svojich benefitov pre poistencov. Zdravotná poisťovňa Union však poskytuje príspevok 10 € na okuliarové rámy pre deti do 12 rokov,“ vysvetľuje odborník na zdravotné poistenie z portálu ŠetriSova.sk.

Čo sa týka detí, za povšimnutie stoja iné benefity. Zdravotná poisťovňa Dôvera poteší mamičku pri narodení dieťaťa darčekovým balením kozmetiky v hodnote 50 €. Zdravotná poisťovňa Union vám zadarmo požičia monitor dychu pre bábätká. Z benefitov pre deti najmenej vyniká štátna VŠZP, ktorá dieťatko pri narodení obdarí očkovacím kalendárom a vzorkou opaľovacieho krému.

Vrátenie peňazí za lieky na predpis pre deti

Porovnanie zdravotných poisťovní odhalilo rozdiely v tom, aké máte možnosti na vrátenie peňazí za lieky pre deti. VŠZP vám ani vaším deťom nevráti na doplatkoch za lieky nič. Union zdravotná poisťovňa vám uhradí 100% doplatku za lieky, ktoré ste dieťaťu museli zaplatiť. Zdravotná poisťovňa Dôvera vám zase vráti doplatky do výšky 200 €.

Na výbere zdravotnej poisťovne záleží. Aby ste zistili, ktorá je tá najlepšia pre váš zdravotný stav a životný štýl, urobte si bezplatné porovnanie zdravotných poisťovní.

  • Tlačiť

Tagy PR články