Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stále viac ľudí začína nový rok s novou zdravotnou poisťovňou – A čo vy?

14.02.2020, 00:05 | PR

Inzercia | 1. januára sa zmenila zdravotná poisťovňa pre všetkých, ktorý o to stihli požiadať do septembra 2019. Prečo ľudia menia zdravotnú poisťovňu a ktorá je tá najlepšia?

  • Tlačiť

Na Slovensku je jedna štátna zdravotná poisťovňa a dve súkromné. Zdravotné poisťovne sa od seba výrazne líšia službami, ktoré poskytujú svojím poistencom. Jedná sa napríklad o preplatenie liekov na predpis, príspevok na zákrok u zubára, očkovanie nad rámec zákona alebo kratšie čakacie lehoty. Ako však zistiť, ktorá je najlepšia zdravotná poisťovňa?

Nájdite si poisťovňu na mieru pre vás

Aby ste si vedeli vybrať, ktorá poisťovňa je pre vás a vašu rodinu najvhodnejšia, potrebujete dostatok informácii o tom, aké benefity jednotlivé poisťovne poskytujú. Najrýchlejšie sa to dozviete, keď si urobíte porovnanie zdravotných poisťovní. Porovnanie vypracovali odborníci a prehľadne v ňom zhrnuli výhody, ktoré môžu poistenci získať nad rámec zákona.

Pokiaľ by ste chceli zmeniť svoju zdravotnú poisťovňu, žiadosť si môžete podať do konca septembra. Poistencom novej poisťovne sa stanete od januára nasledujúceho roka.

  • Tlačiť

Tagy PR články