Viac strojov a menej práce. Automatizácia výroby môže v Ázii vykorisťovať ľudí

Číslo dňa: aj za jedným číslom sa môže skrývať veľký príbeh

Kúpili si lacnú letenku, ale v lietadle sa ocitli samé ako superhviezdy

Kúpili si lacnú letenku, ale v lietadle sa ocitli samé ako superhviezdy

23. december 2016 – Predstavte si, že si kúpite s kamošmi lacnú letenku a zistíte, že ste v lietadle sami. Presne to sa stalo trom kamarátkam z Veľkej Británie. Laura Stevens (34), Sarah Hunt (35) a Laurie-Lin Waller (33) mali letieť leteckou spoločnosťou British Airways z trojdňovej dovolenky na Gibraltáre späť do Londýna.

Lenže ešte na hoteli zistili, že odlet lietadla sa posúva o tri hodiny. Nechceli zbytočne čakať na letisku, a tak sa rozhodli, že z hotela pôjdu neskôr. Medzitým aerolinky však ostatných pasažierov vtesnali do skoršieho letu.

Keď Britky prišli na letisko, na pôvodný let čakali len ony. Ocitli sa tak v lietadle pre 150 cestujúcich, ktorý exkluzívne odlietal len pre nich. Za letenku v cene 80 libier mali k dispozícií lietadlo iba pre seba. Posádka im umožnila, aby si sadli do business class a popíjali šampanské. „Cítili sme sa ako celebrity. Bolo to úžasné. Bol to zážitok, ktorý sa vyskytne raz za život,“ povedala L. Stevens. Dievčatá sa voľne pohybovali po lietadle, rozprávali sa s letuškami, robili si videá, selfie fotografie a počas letu dostali aj trojchodové jedlo určené pre vyššiu triedu.

Samozrejme, nie je vylúčené, že celá akcia pred Vianocami mohla byť skrytou reklamou leteckej spoločnosti.

Zdroj: Facebook