Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo inzerovať na TREND.sk

TREND.sk denne prináša aktuálne spravodajstvo a pôvodný obsah od online redakcie a reportérov týždenníka TREND. Dopĺňajú ho exkluzívni blogeri, poradne, sekcia Technológie s vlastným novinárskym tímom, recenzie áut a automobilové novinky v sekcii Auto. Súčasťou portálu TREND.sk sú aj špecializované weby Mediálne, TREND Reality a TREND Reštaurácie. Začiatkom roka 2015 sme spustili nový projekt Gazduj - spotrebiteľský komunitný web o úsporách v každodennom živote.

Náš portál je stálicou slovenského online priestoru od roku 1997. Ako jeden z prvých v roku 2010 prišiel so spravodajskou aplikáciou pre iOS a neskôr s ďalšími aplikáciami pre smartfóny a tablety. Na jeseň 2013 sme sa stali priekopníkmi responzívneho dizajnu prispôsobujúceho sa rôznym mobilných zariadeniam. Máme širokú a stabilnú základňu verných čitateľov.

TREND.sk patrí medzi 9 zakladajúcich členov IAB Slovakia (Asociácia internetových médií) - profesijného združenia zameraného na štandardizáciu a sprehľadnovanie slovenského trhu online reklamy. Návštevnosť TREND.sk je monitorovaná v nezávislom audite AIMmonitor.

Služby pre inzerentov zabezpečuje obchodný úsek vydavateľstva News and Media Holding.

Na stiahnutie

Špeciálne produkty

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk