Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kontakty

News and Media Holding a.s.

IČO: 47256281
DIČ: 2024173459
IČ DPH: SK2024173459
OR OS Bratislava I, oddiel: SA, vložka číslo: 6074/B
Sídlo spoločnosti: Einsteinova 25, 851 01 Bratislava
www.newsandmedia.sk

Nová korešpondenčná adresa vydavateľstva a sídlo redakcie TRENDU od 1. februára 2017 v budove Rosum:
News and MediaHolding a.s., redakcia TREND
Bajkalská 19B
832 15 Bratislava 3

Bankové spojenie: UniCredit Bank, a. s.
Číslo účtu: 6601615091/1111
IBAN: SK95 1111 0000 0066 0161 5091
SWIFT: UNCRSKBX

Hlavné telefónne čísla

Recepcia News and Media Holding: (02) 3215 3111
Zuzana Motýlová, vedúca sekretariátu, (02) 32 153 100, zuzana.motylova@newsandmedia.sk
Diana Kočiová, sekretariát, (02) 32 153 111, diana.kociova@newsandmedia.sk

Hlavné e-mailové adresy

trendpredplatne@newsandmedia.sk (služby pre predplatiteľov, distribúcia TRENDU)
etrend@newsandmedia.sk (služby pre používateľov TREND.sk, technické problémy na webe a v aplikácii)
inzercia@newsandmedia.sk (inzercia)
marketing@newsandmedia.sk (marketingové oddelenie)
events@newsandmedia.sk (TREND konferencie a ostatné eventy)

Vedenie vydavateľstva

Generálny riaditeľ: Michal Teplica, tel. (02) 321 53 100
Finančný riaditeľ: Marián Koreň
Personálny riaditeľ: Jana Vargicová
Riaditeľ obchodu a distribúcie: Ladislav Ollé 
Print supervisor: Martina Šebová
Riaditeľ digitálnych médií: Michal Maťovčík
Riaditeľ pre transformáciu: Juraj Velička

Týždenník TREND

Šéfredaktor
Tomáš Skřivánek, tomas.skrivanek@newsandmedia.sk

Zástupcovia šéfredaktora
Ivan Haluza, ivan.haluza@newsandmedia.sk
Ronald Ižip, ronald.izip@newsandmedia.sk
Eva Mihočková, eva.mihockova@newsandmedia.sk 

Vedúci redaktori
Jozef Andacký, jozef.andacky@newsandmedia.sk
Peter Scherhaufer, peter.scherhaufer@newsandmedia.sk

Product manager
Šimon Krajniak, simon.krajniak@newsandmedia.sk

Art Director
Peter Zentko, (02) 32 153 210, peter.zentko@newsandmedia.sk

Hlavný sekretár
Milan Debnár, (02) 32 153 310, milan.debnar@newsandmedia.sk

Hlavný editor
Igor Matloň, igor.matlon@newsandmedia.sk

Redaktori a reportéri
Marián Biel, marian.biel@newsandmedia.sk
Lora Dobrucká, lora.dobrucka@newsandmedia.sk
Jarmila Horváthová, jarmila.horvathova@newsandmedia.sk
Peter Csernák, peter.csernak@newsandmedia.sk
Jozef Ryník, jozef.rynik@newsandmedia.sk
Peter Kapitán, peter.kapitan@newsandmedia.sk
Tomáš Nejedlý, tomas.nejedly@newsandmedia.sk 
Jozef Prosnan, jozef.prosnan@newsandmedia.sk
Rebeka Révészová, rebeka.reveszova@newsandmedia.sk (Mediálne.sk)
Adrián Berecz, adrian.berecz@newsandmedia.sk 
Martin Poláš, martin.polas@newsandmedia.sk
Veronika Rajničová, veronika.rajnicova@newsandmedia.sk
Tomáš Zemko, tomas.zemko@newsandmedia.sk
Tomáš Bakoš, Tomas.Bakos@newsandmedia.sk
Miroslav Homola, Miroslav.Homola@newsandmedia.sk
Jaroslav Fabok, Jaroslav.Fabok@newsandmedia.sk
Vladimír Maťo, vladimir.mato@newsandmedia.sk
Radovan Žuffa, Radovan.Zuffa@newsandmedia.sk
Katarína Dobrovodská, Katarina.Dobrovodska@newsandmedia.sk 
Vladimíra Púpavová, Vladimira.Pupavova@newsandmedia.sk 

Fotooddelenie
Mariana Krupková, manažérka obrazového oddelenia, mariana.krupkova@newsandmedia.sk
Maňo Štrauch, fotoreportér, mano.strauch@newsandmedia.sk

Samostatná tiráž a kontakty na Mediálne.sk

Samostatná tiráž a kontakty na TRENDreality.sk

Služby predplatiteľom

Objednávky: (02) 321 53 121
Reklamácie: (02) 321 53 121 / 122
Eva Fráterová, služby zákazníkom, eva.fraterova@newsandmedia.sk

TREND konferencie

Dominika Šulková, Head of Events, dominika.sulkova@newsandmedia.sk

Viera Kubalíková, Senior Event Manager, viera.kubalikova@newsandmedia.sk

Miriama Šoókyová, Event Manager, miriama.sookyova@newsandmedia.sk

Zuzana Šuhajová, Customer Support Specialist, zuzana.suhajova@newsandmedia.sk

Nina Dzedzinová, Customer Support Specialist, nina.dzedzinova@newsandmedia.sk

Ľubomír Jurina, vedúci redaktor TRENDU a gestor TREND konferencií, lubomir.jurina@newsandmedia.sk

Viac o event managemente a podujatiach pod hlavičkou News and Media Events

TREND Analyses

Vladimíra Orgoňová, (02) 32 131 232, vladimira.orgonova@newsandmedia.sk

TREND Marketing

Martina Košková, senior brand manager, +421 902 939 119, martina.koskova@newsandmedia.sk

Obchod a inzercia

Lenka Barcajová, Key account manager, +421 918 676 016, lenka.barcajova@newsandmedia.sk
Adam Lovíšek, senior account manager, +421 911 566 459, adam.lovisek@newsandmedia.sk
Pavol Darila, account manager, +421 910 753 311, pavol.darila@newsandmedia.sk
Ladislav Ollé, Head of B2B, +421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk
Stella Ballová, account manager, +421 905 660 520, stella.ballova@newsandmedia.sk

Všeobecné informácie: tomas.dzurenda@newsandmedia.sk , lenka.zavadska@newsandmedia.sk

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk