Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

TREND.sk

Spravodajský portál týždenníka TREND

TREND.sk denne prináša aktuálne spravodajstvo a pôvodný obsah od online redakcie a reportérov týždenníka TREND. Dopĺňajú ho exkluzívni blogeri, poradne, sekcia Technológie s vlastným novinárskym tímom, recenzie áut a automobilové novinky v sekcii Auto. Súčasťou TREND.sk sú aj špecializované weby:

Náš portál je stálicou slovenského online priestoru od roku 1997. Ako jeden z prvých v roku 2010 prišiel so spravodajskou aplikáciou pre iOS a neskôr s ďalšími aplikáciami pre smarfóny a tablety. Na jeseň 2013 sme sa stali priekopníkmi responzívneho dizajnu prispôsobujúceho sa rôznym mobilným zariadeniam.

Väčšina obsahu na TREND.sk je voľne dostupná. Výnimkou sú články z tlačených vydaní TRENDU, rebríčky firiem TREND TOP a rozsiahla databáza firiem s ich hospodárskymi výsledkami. Prístup k tomuto obsahu je vyhradený pre predplatiteľov týždenníka TREND a služieb TREND Digital. Predplatitelia môžu čítať TREND nielen na webe, ale aj v mobilných aplikáciách.

Každému zaregistrovanému používateľovi (nemusí byť predplatiteľom, základná registrácia je bezplatná) ponúkame užitočné služby ako denný či týždenný emailový prehľad správ z oblastí, ktoré ho zaujímajú. Prečítajte si časté otázky a odpovede o službách pre zaregistrovaných používateľov.

Všetkým záujemcom sú voľne dostupné naše RSS kanály. Ak spravujete webstránku, môžete ju obohatiť o aktuálne správy namixované z jednej alebo viacerých tematických sekcií TREND.sk. Stačí využiť službu Spravodajský widget, namiešať si vhodný tematický mix a vygenerovaný kód widgetu vložiť do stránky.

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach:

Sme členom združenia IAB Slovakia, ktoré zabezpečuje nezávislé meranie našej návštevnosti.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk