Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Trinásty plat po novom, štrnásty po starom a každý inak

23.05.2019 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

24.05.2019 | demo50

To je príznačne SNS-ácke, urobiť všetko zle a vzápätí sa opravami chýb dostávať do povedomia voličov: "Zase sme tu, trvale robíme pre vás!" Potom to vyzerá ako ďalšia porcia volebného guláša.

28.05.2019 | IvanPe

SNS, podobne ako LSNS, Smer Odina, Harabinieri, a asi aj Onano, a asi aj Risko a stefunko, sa snazi ziskat neobmedzenu moc, Danko sa nepr prirovnava k Orbanovi, Kotleba k Tisovi, Kollar ku kriziakom, ... To ze zo vsetkeho chaosu nie je nieco negativne je vysleskom cistej nahody, ani nahodou cielenej cinnosti.
A tak ta krajina aj vyzera: kecy a same kecy, a len ibcas nejaka robita.

30.05.2019 | Julo 2018

Zamestnávateľov iniciatíva SNS nepresvedčila. Majú už zabehaný svoj systém odmeňovania.

Samozrejme že nie, ak majú niečo dať navyše zamestnancovi, o to predsa majú oni menej. Výhovorky sa vždy nájdu. To nieje len na Slovensku ale všade. Č nemá dané presne zákonom že musí, tak to nedá. A aj keď musí , hľadá cestičky ako by to mohlo byť čo najmenej.

30.05.2019 | procesbb

neviem ci celkom dobre rozumies tej kapitaňovej zhovadilosti. mozno by stacilo znizit dane, mozno aj jedno dve percenta a nie vymyslat sprostosti, ktore iba komplikuju danove a vypalnicke (ZP, SP) pravidla.