Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako Dominik Hrbatý v biznise zarobil viac ako v tenise

09.11.2019, 15:00 | Ivan Haluza | © 2019 News and Media Holding

Tím funguje naozaj dobre iba vtedy, ak jeho líder zohľadňuje individualitu každého člena. A vysoká výkonnosť sa dá udržať len vtedy, ak už pri prvých náznakoch jej poklesu ide človek na istý čas radšej robiť niečo iné, ale obdobne prospešné. Aj o tom hovoril vo video nahrávke na nedávnej konferencii TREND Top manažment bývalý slovenský tenisový reprezentant a súčasný tréner slovenskej mužskej tenisovej reprezentácie Dominik Hrbatý.

  • Tlačiť
  • 0

Týždenník TREND s ním hľadal inšpirácie, ktoré nemusia byť platné iba v športe, ale aj v biznise. Hovoril napríklad o tom, že ak sa mu nedarilo v tenise, išiel trebárs na 50-kilometrovú jazdu bicyklom. Vyčistil si hlavu pri niečom inom. No nabral kondíciu aj pre samotný tenis. Opísal tiež to, ako dostal na vyššiu výkonnosť slovenský daviscupový tím. Z rozhádanej partie sa pod jeho vedením stala súdržná. Rozprával aj o svojich vlastných biznis aktivitách, lebo ako hovorí, iba tenis mu nestačí. Do nehnuteľností začal investovať ešte v čase, keď aktívne hrával. V biznise už pritom zarobil viac ako v tenise. A v športe pritom utŕžil celých sedem a pol milióna eur.

Neprehliadnite

  • Tlačiť
  • 0

Tagy biznis, Hrbatý, inšpirácie, šport, timovosť, výkonnosť

Diskusia (0 reakcií)