Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Daniari na stope. Na týchto prehreškoch vás môžu lapiť

04.02.2020 | Zuzana Kullová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

04.02.2020 | Jano.1

Na sLovensku je radosť podnikať

05.02.2020 | Jozko Ferko

Len za uplynulých 12 mesiacov sme napočítali 31 novelizácií zákonov, ktoré pre podnikateľov znamenajú až 1525 rôznych zmien. Ešte treba k tomu niečo dodať ?! Všetkým týmto úradníkom by som doporučil živiť sa vlastnou prácou a NIE buzeráciou a špehovaním iných.

05.02.2020 | ikasiza

Pozor, plačete na nesprávnom hrobe. Úradníci si len plnia povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákonov. A kto schvaľuje zákony? Politici. Tam treba obracať svoj hnev. Pretože tam sa chrlia bezhlavo zmeny zákonov, ktoré nedávajú častokrát zmysel (aspoň normálnym ľuďom nie ) a x-krát sa stalo, že sa vrátili k zneniu zákona spred napríklad dvoch rokov. A niektoré paragrafy ani nestihnú prísť do platnosti, lebo sa medzitým zasa zmenil zákon.
Verte mi, že tí úradníci, čo majú toto kontrolovať, prípadne implementovať v praxi budú prví v rade, ak budete chcieť politikom za toto nakopať prdel...

06.02.2020 | od A do Z

Pri toľkých zmenách a daňových novelizáciach ani úradníci nie sú v obraze. Neverím že stíhajú sa naučiť a aplikovať tie zmeny ktoré im politici pripravia v parlamente.