Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Knihy pre tých, ktorí nemajú čas a nechcú ostať hlúpi

13.04.2017 | Patrik Garaj

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

13.04.2017 | bubak44

kazdy takyto vzdelavaci pocin treba ocenit no neda mi nespytat sa: poznate http://osel.cz ?

13.04.2017 | oko

my slovaci knihy citat nepotrebujeme. mame predsedu vlady, ktory nam vsetko, co treba, vysvetli.

13.04.2017 | oko

"... mojich vysnívaných kníh je Čo je nové v poľnohospodárstve, pretože v tej oblasti sa deje veľa vecí, či už ide o udržanie pôvodných druhov rastlín alebo pestovanie vo veľkomestách. No zatiaľ sme nenašli človeka, ktorý by to bol schopný napísať"
hm, a preco neoslovite napr kpt Danka?

14.04.2017 | LPB

"...Čo je nové v umelej inteligencii a tam je časová otázka naozaj problém, pretože každý deň môže byť zverejnený zásadný prelom." No, niektorí na ten zásadný prelom čakajú už desaťročia:-) Neverte bombastickým novinárskym článkom. Vývoj (vo vede) ide pekne plynule, žiadne skoky. A v drvivej väčšine pooomaličky.

19.04.2017 | LPB

Len jeden príklad. Pred 16 rokmi sme si kúpili pračku. Nie z najlacnejších. Bola vraj inteligentná a vody si napustila primerane množstvu bielizne. Vadilo mi na nej napríklad to, že po skončení programu zostali dvierka zamknuté a musel som čakať... neviem na čo. Ak bola inteligentná (Všimnite si, už pred 16 rokmi!), vedela predsa, že bubon STOJÍ, že naposledy sa pláchalo v STUDENEJ vode, že po odstredení a odčerpaní je v bubne MINIMUM vody.
Nedávno sme si kúpili novú, zasa inteligentnú. Zasa musím po dopratí čakať, tentoraz však cca 3x dlhšie. Žeby boli na to nejaké (d*bilné) bezpečnostné predpisy? Niekto môže namietať: "Daj sa mi svete, veď za ten čas môžeš robiť niečo iné, nevieš si zorganizovať čas?" Ale áno, ja viem (Len čo ak si takú pračku kúpi typický slovenský doktor...) a ona navyše aj pípa. Len nie po odblokovaní dvierok, ale po skončení programu. Keď dvierka otvorím, pípa ďalej. Asi o tom nevie. Potrebovala by zrejme kameru...
Takže toľko k exponenciálnemu pokroku:-)

30.04.2017 | IvanPe

Zly vyber, ja cakat nemusim.

30.04.2017 | LPB

Takže ja som vinný. To si typický ty. Macher nad machrov.