Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Krach cestovnej kancelárie vyhral Failure stories

03.07.2014, 16:35 | orf | © 2014 News and Media Holding

Týždenník TREND ako vyhlasovateľ súťaže vyhlásil víťazov druhého kola študentskej súťaže prác na tému Failure stories „Kde sa stala chyba“.

  • Tlačiť
  • 0

Odborná porota v zastúpení všetkých zapojených vysokých škôl a univerzít, ako aj partnerov projektu Accenture a PwC vybrala spomedzi vyše desiatky prihlásených projektov tri, ktoré obsadili v konečnom hodnotení Failure stories v školskom roku 2013/2014 prvé, druhé a šieste miesto.

Výhercom druhého kola a absolútnym víťazom sa stala Katarína Baráthová zo Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá písala o prípade krachu jednej nemenovanej cestovnej kancelárie a rozanalyzovala tento príbeh do podrobného a poučujúceho textu.

Druhé miesto obsadila Natália Grychníková z Vysokej školy manažmentu v Trenčíne, ktorá opísala odchod z podnikania majiteľov zvieracej kliniky, salónov a siete obchodov s potrebami pre domácich miláčikov v Trnave.

Posledným oceneným a v poradí šiestym výhercom je Peter Sagan z Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorý písal a analyzoval krach diskotéky v Dubnici nad Váhom.

Príbehy neúspechu bude týždenník TREND uverejňovať v priebehu letných mesiacov.  Všetkým zúčastneným TREND ďakuje za zaslanie príspevkov, oceneným gratuluje.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Failure Stories

Diskusia (0 reakcií)