Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Manažér roka 2006 - úvodná stránka

20.09.2006, 16:01 | TREND.sk | © 2006 News and Media Holding

Predplatitelia TRENDU, využite možnosť rozhodnúť o Manažérovi roka 2006!

  • Tlačiť
  • 0

Hlasovanie bolo uzavreté 6. novembra 2006 o 12:00 h.
Manažérom roka 2006 je:

Andrej Kiska


reklama/KPMG_square_300x300.gif

Jeden človek banku nerobí, povedal redaktorom TRENDU šéf Tatra banky Rainer Franz. A spomína svojich slovenských spolupracovníkov, bez ktorých by banka nedosiahla také výsledky, aké má.

Šéf Tatra banky má pravdu. Úspech priemyselnej, obchodnej firmy, banky či poisťovne nie je výsledkom práce len jedného človeka, ktorý je na vrchole riadiacej pyramídy. Napriek tomu je to najmä on, kto prináša a postupne so svojimi ľuďmi uskutočňuje víziu a stratégiu, presadzuje firemnú kultúru, vidí nové príležitosti i riziká a manažuje manažérov. A berie za to zodpovednosť.

xTRENDTOP_2006_manazer_02.jpg

Preto sa TREND vlani rozhodol upozorniť na kvalitnú úspešnú prácu špičkových manažérov a priblížiť jej pozadie organizovaním a vyhlásením výročnej ceny Manažér roka. V tomto roku to bude druhýkrát (viac o minuloročnej cene).

Áno, hľadá sa Manažér roka, ale v konečnom dôsledku ide o viac. Hovoriť o rozdieloch, ktoré robia zo šéfov lídrov, z dobre fungujúcich firiem víťazov. O detailoch, ktoré rozhodujú, že zákazník firme uverí. A nie iba raz. O akoby drobnostiach, ktoré spôsobujú, že podriadení top manažérov sa z práce tešia.

Chceme, aby ste aj vy dali hlas jednému z desiatky nominovaných manažérov. Ak to urobíte, prinúti vás to rozmýšľať, prečo štýl práce svojho favorita považujete za trochu lepší.

A ak zahlasujete, dáte tým súčasne odkaz, že si vážite manažérsky stav. A to aj v prípade, ak manažér pôsobiaci na Slovensku, ktorého si najviac vážite, v desiatke nominovaných nie je.

Desať nominovaných osobností sú ľudia, ktorí vzišli z prestížneho výberu. Odporučili ich tam respondenti TREND Barometra. Teda tiež top manažéri.

Do konečného hlasovania sa môžu zapojiť všetci predplatitelia TRENDU, ktorých je takmer trinásť tisíc. Ich hlasy budú mať váhu 50 percent. Rovnako 50 percentami zavážia hlasy účastníkov TREND barometra. Podobne ako minulý rok, hlasovať sa bude výlučne na webe, a to spôsobom, ktorý bráni akýmkoľvek manipuláciám.

Tak teda hlasujte [hlasovanie bolo uzavreté 6. 11. 2006 o 12:00 h]. Ale hlavne čítajte, rozmýšľajte a diskutujte.


Nominácie

Kliknite a zobrazí sa profil nominovanej osobnosti:

0610/yantosik.jpg


Jozef
Antošík

0610/yfranz.jpg


Reiner
Franz

0610/ychvatal.jpg


Robert
Chvátal

0610/ykiska.jpg


Andrej
Kiska

0610/ylancaric.jpg


Pavol
Lančarič

0610/yregina.jpg


Regina
Ovesny-Straka

0610/yrosina.jpg


Štefan
Rosina

0610/yspurny.jpg


Tomas
Spurny

0610/ytrnka.jpg


Miroslav
Trnka

0610/yzalesak.jpg


Peter
Zálešák


Systém hlasovania

Respondenti TREND Barometra, pravidelného prieskumu názorov špičkových predstaviteľov hospodárskeho života na najdôležitejšie aktuálne témy slovenskej ekonomiky a biznisu, nominovali každý maximálne troch kandidátov na titul Manažér roka 2006. Z najčastejšie nominovaných osobností sme vytvorili finálnu desiatku bez určenia poradia. O tom, kto z nej sa stane Manažérom roka 2006, rozhodli v elektronickom hlasovaní predplatitelia TRENDU zaregistrovaní na eTRENDE (váha 50 %) a účastníci TREND Barometra (váha 50 %). Hlasovať bolo možné od 18. októbra do 6. novembra 2006 do 12:00 h. Systém hlasovania zaručoval, že každý respondent mohol hlasovať iba raz. Víťaz ankety bude slávnostne vyhlásený 7. novembra 2006 vo večerných hodinách, po vyhlásení nájdete výsledky aj na tejto stránke.


Vyjadrite svoj názor

Fórum: Diskutujte o ocenení Manažér roka 2006 a zozname nominovaných

Registrácia do zóny eTREND

Ak ste predplatiteľom TRENDU a zatiaľ nemáte registráciu so zóny eTREND, budeme veľmi radi, ak si ju vytvoríte a zapojíte sa do rozhodovania o Manažérovi roka. Bezplatnou registráciou získate úplný prístup ku všetkým zdrojom eTRENDU, do elektronického archívu týždenníka TREND od roku 1998, k on-line poradniam a ďalším informačným službám s vysokou pridanou hodnotou. Môžete si objednať zasielanie e-mailových upozornení na nové články z oblastí, ktoré Vás zaujímajú, nechať si posielať upozornenia na nové diskusné príspevky. Zaregistrovaný používateľ má automaticky nárok na zľavu (obvykle 10-20 percent) pri nákupe väčšiny produktov v našom eObchode.

Registrácia trvá niekoľko minút a potrebujete na ňu číslo poslednej vyúčtovacej faktúry za predplatné TRENDU. Registračný formulár a všetky potrebné informácie nájdete na stránke Registrácia - nový používateľ.

Akýkoľvek problém s registráciou Vám pomôžeme vyriešiť, stačí napísať na adresu etrend@trend.sk.

  • Tlačiť
  • 0

Súvisiace články

Nominácie Manažér roka 2006: Jozef Antošík

Považuje istotu pre Tento za hlavný motív, prečo firmu pustil z rúk. Ona získala pevnejšiu pôdu pod nohami. On pätnásť percent akcií fínskej spoločnosti.

Nominácie Manažér roka 2006: Rainer Franz

Nominácie Manažér roka 2006: Robert Chvátal

Nominácie Manažér roka 2006: Andrej Kiska

Nominácie Manažér roka 2006: Pavol Lančarič

Diskusia (0 reakcií)