Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Milan Fiľo: životný obchod urobil v divokých rokoch

26.11.2019 | TREND.sk

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

26.11.2019 | Runforfun

Povedzem si rovno, tento človek zodpovedný za slovenské lesy za ich nekonečné drancovanie. MH odsúhlasí pomoc MOndi, MOndi kupuje od MH drevo. Kruh uzavretý. NA čo dostane pokyn polícia aby nepokutovala preťažené autá s drevom ktoré valia do Ruzomberku. CO môžeš očakávať od človeka ktorý sa nechá namaľovať do kostola na stenu?? Prečo tento človek sa zbalil a ušiel so sídlom firme do Prahy? žeby sa bal že stratí "čestne nedobudnuté"

26.11.2019 | LPB

100 vzorov pre našu mládež. Na grc.

26.11.2019 | Jaroslav Raztocny

Sefredaktorovi Trendu p. Skrivankovi,

uvedomujem si, ze Trend je sucastou vydavatelstva, ktore ako podnikatelsky subjekt chce generovat zisk. Na tom by nebolo nic cudne. Naopak, je dobre, ze uz 30 rokov je mozne v tejto krajine podnikat. Dokonca je skvele, ak sa zakladaju take zaujimave projekty ako E15.cz.
Co je vsak chore - a tato spolocnost by sa uz toho konecne mala zbavit - je opisovat "uspesne" podnikatelske pribehy ludi, ktori prisli k majetkom pocas divokych Meciarovskych rokov. Ktore keby pokracovali, tak tu dnes mame leda tak Afganistan s nechcenou ekonomicko-politicko-bezpecnostnou izolaciou.
Davate tak facku vsetkym, ktori svoj business vypracovali od zelenej luky.
Toto nie je zavist, toto je sklamanie.
Ale je to Vas business, Vase profilovanie na segment citatelov, ktorych v Trende zjavne ocakavate stale viac - ovce, neschopne samostatneho uvazovania, nastavene na bulimicke spracuvanie informacii (in-out). Tomu zodpoveda aj vacsina clankov a autorskeho nastavenia - neoverene zdroje a preteky za poctom klikov. Tych zopar dobrych clankov to nezachrani.
Tak vela stastia. Ja uz predplatne neobnovujem.

26.11.2019 | Runforfun

++++

26.11.2019 | demo50

Žiadame redakciu, aby začala uverejňovať aj príbehy TOP 1000 neúspešných mečiarovských privatizérov, fú-ha, to bude o čom písať. Môžete začať malým príbehom drobného zlodejíčka Lesostavu z Revúcej, lebo tú rigorózku už "vraj" neukradol...

26.11.2019 | martin33

+++
Ja si platim, len obcas tyzdnove predplatne, kvoli zaujimavemu clanku od Ronalda Izipa, alebo (ako momentalne) od Petra Kapitana.

26.11.2019 | TomSkriv

Dobrý den, díky moc za názor. Nikomu nechceme dávat facku, natož selektivně preferovat podnikatele z divokých let. Žebříček se počítá z téměř 150 lidí v SK i CZ. Jelikož jsem ročenku dle stejné metodiky a se stejným hlavním autorem Vladanem Gallistlem rozjížděl již v roce 2014, mohu srovnávat. Každoročně v něm přibývá nových podnikatelů, kteří nic neprivatizovali a zbohatli vlastní pílí a umem. Z toho mám radost.
V Trendu máme rubriku rodinné firmy, připravujeme i další seriály zaměřené na malé a střední byznysy. Mezery, jak psát o startupech ale určitě máme. Budeme se snažit je zacelovat. Věřím, že se k Trendu vrátíte.
Hezký večer Tomáš Skřivánek