Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Naši susedia miliardári. Kto sú boháči v okolí Slovenska?

20.03.2017 | rko

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

20.03.2017 | Marek Xara Quarda

Ano Billa Gatesa pozná každý a našeho SorryJako: https://goo.gl/iKiiV3 taky. A vlastně všechny ty křišťálově čisté lidičky co vydělávají peníze podobně jako já. Např. vývojem JEE aplikací, návrhem Hw/Sw atd. A až jednou, třeba za miliardu let budu mít podobné peníze tak Vám řeknu: "Všechno je možné". Třeba i to, že lži a podvody mají tak nějak navrch před tou láskou a pravdou. A nebo ne?

21.03.2017 | fernet

Obcas vidim ten isty clanok z Trendu na Smecku (a naopak). Samozrejme dokazem pochopit ze cez rovnakeho vlastnika vydavatelstiev sa financni zraloci (rozumej obycajni zlodeji, ktori by napr. len za vub kupon alebo vsz akcie sedeli v civilizovanom svete davno v base) snazia setrit naklady.

Momentalne ale neviem, ktory z News & Media redaktorov produkuje zavadzajuci obsah.

Bude to pan Kopecny: "...Slovák bol medzi svetovými miliardármi iba jeden a aj ten nemá naše občianstvo. "

Alebo niekto iny, kto bachol spravu CTK na Sme:
https://ekonomika.s...
"Medzi boháčmi sa objavil aj Slovák Ivan Chrenko z realitnej skupiny HB Reavis s majetkom 1,1 miliardy dolárov (niečo vyše 1 miliardy eur) na mieste 1795. Je to prvýkrát, čo sa Slovák ocitol v rebríčku najbohatších ľudí sveta"

Spamataju sa News & Media redaktori az potom ked si okopiruju clanok z druheho media? Alebo ani potom nie? :)