Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rekreačné poukazy majú fungovať ako gastrolístky

13.09.2018 | Zuzana Kollárová

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

14.09.2018 | beauty

Chcem vidieť toho idiota podnikateľa/firmu, ktorá to bude robiť cez nenazrane stravovacie spoločnosti a platiť im do tábora poplatky, pri ktorých už nepoznajú mieru. Mimochodom malé chaty, prenájmy, bufety atď si obstarajú EFT POS. ? A kto im ich dá pri takom využití ? Zas niekto nerozmýšľa, resp. nevie o čom točí. Podobný príklad boli dávky pre istú skupinu na karty. A tiež to skončilo v ....

14.09.2018 | beauty

Oprave, podnikateľom to dajú stravovacie zadarmo a budú poplatkremi vydierať druhu stranu, ktorá ich má tieto karty akceptovať. Aktuálne sa to deje po koncentrácii, ktorá prebehla bez povšimnutia Protimonopolného úradu.

14.09.2018 | shaggy

Ja si viem predstaviť, aké firmy to budú. Napr. taká Sorea. "Mentalitu" tejto siete vyjadruje nápis na okne pri fajčiarskom kútiku vonku (prepisujem aj s chybami):
V Tatrách je ozón !
Keď vonku fajčíte, zároveň sa i liečite.

14.09.2018 | jannys

Toto všetko je len maximálne trápne Theátro a cirkus generátora náhodných slov na odpútanie pozornosti od problémov, rabovačiek a káuz, ktoré nerobili.

15.09.2018 | mba

Danko je okrem hlupaka aj bolsevik. Najradsej by za cudzie kazdemu rozkazoval, komu maju zo svojho odvadzat povinne tentokrat turisticke odvody NASIM ludom, ktori nevedia inak konkurovat na cestovnom trhu.

Kedy Slovakom docvakne, ze aktualna zberba zacinaju na Slovensku zavadzat novodobu totalitu bolsevikov, prezlecenych aktualne za akoze kapitalistov?!

16.09.2018 | OliWer1

On nie je boľševik (teda bol by ním, keby mu to malo priniesť vyššie preferencie), on "iba" spláca predvolebnú pôžičku sponzorom. A že to vyzerá ako keby bol boľševik, je len vedľajšie.
Komu to má docvakávať, tomu docvakáva a komu nie je zhora dané, tomu nedocvakne, ani keď zavraždia ďalších 665 Kuciakov.

16.09.2018 | shaggy

Nechcem ti brať ilúzie, ale to nie je o "aktuálnej zberbe". Každý, kto tam bol, alebo chce byť, spĺňa tvoju definíciu bolševika. Každý chce brať z cudzieho a dávať svojim (či už priamo kamarátom, alebo voličom).

17.09.2018 | mba

Nie je kazdy zlodej. Predstavte si, ze niekto ma aj osobnu integritu a cest. Ako napr. Hlavkova. Toto pausalizovanie a hadzanie vsetkych do jedneho vreca iba nahrava mafii vo vlade. Nie su vsetci zlodeji a mafiani, a preto tito musia zacinat ukazovat na mafianov a zlodejov. Nie som idealista, ale realista. Ak to nezacneme vsetci uz coskoro robit, stat prestane uplne fungovat (bordel sa neda riadit) a krajina sa moze zvrhnut do obcianskych nepokojov az vojny. Lebo mnoho ludi uz toho ma plne zuby.

21.09.2018 | beauty

Tak to je úsmevný príklad.

22.09.2018 | mba

Co je na tom usmevne, prosim? Urobil ste adpon viac ako Hlavkova, ked ste si uz do nej kopol?! Ak ano, pochvalte sa! Kazdy dobry priklad udania korupcie posunie SK gubetniu dalej. Lebo zatisl sa za Fica iba korumpuje, kradne, znasilnuje, unasa, vrazdi a castokrat tomu asistuju priamo statne zlozky....

19.09.2018 | river

tento ďalší výmysel okrem diskriminácie zamestnancov menších firiem v podstate nariadi každému zamestnávateľovi nad 50 zamestnancov zvýšiť mzdy o 2,3% (rátané z priemernej mzdy v SR 1.000 eur mesačne/12.000 eur ročne).
takže skúsme uhádnuť, ako asi budú vyzerať návrhy zamestnávateľov pri kolektívnych vyjednávaniach, keď východisková pozícia nebude nula, ale +2,3%...
navrhujem teda na náklady súdruha kapitána usporiadať referendum s otázkou, či by tých 275 eur zamestnanci nechceli dostať radšej v keši a sami sa mohli rozhodnúť, ako s peniazmi naložia

22.02.2019 | cimro

Inflácia na SR je za rok 2018 2,5 percenta,ak ti niekto zvýši mzdu o 2,5 percenta,tak si stále na 0.Až ďalšie navýšenie percent je reálne navýšenie mzdy.