Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slávny boxer skúsi zelený biznis, otvára marihuanovú farmu

03.01.2018, 09:55 | TASR

Bývalý majster sveta v boxe Mike Tyson prichádza na kalifornský trh s novým obchodným zámerom – pestovaním a predajom marihuany. Informovala o tom v stredu agentúra AP.

  • Tlačiť
  • 0

V nadväznosti na tohtotýždňovú legalizáciu predaja marihuany v Kalifornii sa M. Tyson a jeho obchodní spoločníci rozhodli vybudovať rozsiahlu kanabisovú farmu. Tá sa bude nachádzať v odľahlom mestečku California City, ležiacom v Mohavskej púšti približne 177 kilometrov severne od Los Angeles.

Tysonov obchodný partner Robert Hickman pre web theblast.com povedal, že 40 akrov pôdy transformujú na pestovanie konope. Dodal, že Tysonov ranč bude „oázou“ a nebude v ňom chýbať ani školenie pre pestovateľov marihuany, vlastný amfiteáter, luxusná kempingová oblasť a chatky.

Neprehliadnite

Starostka mestečka Jennifer Woodová poďakovala bývalému boxerovi za jeho podporu pre miestnu samosprávu a uviedla, že ranč bude poskytovať marihuanu klientom na zdravotné účely a zároveň vytvorí pracovné miesta pre miestnych obyvateľov. M. Tyson o sebe vyhlasuje, že je dlhodobým podporovateľom užívania marihuany na zdravotné účely.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy kalifornia, marihuana

Diskusia (0 reakcií)