Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vláda v druhom balíčku opäť rozdáva. Zaplatia to najmä podnikatelia

06.08.2015 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.08.2015 | samorost

kdyby to platili Siroky, Babis, Hascak a dalsi zbohatlici, tak souhlasim.
Ale ti neplati vubec nic a jeste navic pozaduji dotace a pachaji podvody na podrizenych a zavislych.
---
Pokud to maji platit ti, co plati koncese (vypalne), tak to je svinstvo a humus. Co tak zdanit Ficovu manzelku ?? Podle medializovanych informaci je pricucnuta v minimalne 300 firmach. A takovych manzelek politiku je tu hafo.

25.08.2015 | Andrej_sk

Ani babka z Margecian by lepsi balik nezostavila. A pri rekonstrukcii vstupnych hal niektorych nemocnic, jej iste aj slzicka vypadla a ostatne babky jej pritakavali - Ano, Marka, pekne si to tam napisala.
Ale teraz vazne, kam sa hrabe Potemkin!

25.08.2015 | Roman Kanala

Pri tej pomoci slabším regiónom sa spomínali tiež okamžité podpory ľuďom, ktorí by sa chceli venovať poľnohospodárstvu, a tiež platba vopred participácie na eurofondoch pre obce, ktoré nemajú na to, aby sa z vlastných prostriedkov zapojili do "čerpania".

Ekonomickým efektom nula sa zaoberám v blogu
Ako Fico zarezal hladové doliny,
http://blog.etrend....

25.08.2015 | nestranik

komunista to opäť vymyslel, podnikatelia, jeho triedny nepriateľ zaplatí komunistickú predvolebnú kampaň a poskladajú sa aj na stimuly a úľavy pre gorily KSS-SMER -- a tupý národ bude boľševika voliť naďalej