Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Politika copyrightu

TREND.sk, ISSN 1336-2674
© 1993 - 2015 News and Media Holding a.s.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.

Monitoring tlače poskytujú so súhlasom vydavateľa firmy Newton Media, SITA a Internet Securities.

Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané.

Vydavateľ ako oprávnený zástupca autorov článkov zverejnených na tomto webovom portáli si vyhradzuje právo udelovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov označených heslom "spravodajská licencia vyhradená", ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát zo zdrojov ČTK a SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu príslušnej agentúry porušením autorského zákona.

News and Media Holding a.s., využíva spravodajstvo ČTK, ktorého obsah je chránený autorským zákonom. Prepisovanie, šírenie alebo ďalšie sprístupnovanie tohto obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu ČTK výslovne zakázané.

Copyright (2008-2015) The Associated Press (AP) - všetky práva vyhradené. Materiály agentúry AP sa nesmú ďalej publikovať, vysielať, prepisovať alebo redistribuovať.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 208 22 222
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Tomáš Dzurenda, Head of B2B
+421 911 566 457, tomas.dzurenda@newsandmedia.sk

Michal Jaroš, Digital Sales (Key Accounts)
+421 918 914 403, michal.jaros@newsandmedia.sk