Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pay-Per-Click inzercia na TRENDreality.sk

TRENDreality.sk umožňujú umiestnovať efektívnu PPC (Pay-Per-Click) reklamu na tematicky špecializovanom obsahovom webe, ktorý má dlhodobo vyprofilovanú cieľovú skupinu bonitných návštevníkov so záujmom o trh obytných a komerčných nehnuteľností. Vašu reklamu zobrazujeme pri skutočne relevantnom obsahu a relevantnej cieľovej skupine.

Pri tvorbe reklamných odkazov nie ste odkázaný na nezáživný text. Náš systém poskytuje priestor pre dostatočne veľký obrázok, ktorý upúta pozornosť čitateľa. Každému novému inzerentovi ponúkame 20 kliknutí na skúšku zadarmo.

Účinné prepojenie článkov a reklamy

Vaša reklama sa zobrazí na webe o realitách, ktorý navštevujú ľudia so záujmom o slovenský trh nehnuteľností. V januári 2015 to bolo 85-tisíc reálnych používateľov podľa oficiálneho merania AIMmonitor. Okrem toho máte možnosť rozšíriť zásah inzerátu na celý ekonomický portál TREND.sk zasahujúci vyše 400-tisíc reálnych užívateľov.

Cena za poskytnutý reklamný priestor závisí od presne merateľného počtu kliknutí na Váš inzerát. Výnimkou je voliteľný zvýraznený inzerát, ktorý má pevnú cenu na 1 deň zobrazovania pri garantovanom počte zobrazení.

Viete, za čo platíte

Cena za kliknutie je stanovená centrálne vopred a ostáva v platnosti dovtedy, kým inzerát nedosiahne Vami stanovený počet kliknutí, neskončí sa mu dátum platnosti alebo ho sami nezrušíte. Na rozdiel od aukčných systémov určovania ceny presne viete, koľko za želaný počet kliknutí na inzerát zaplatíte.

Cena za 1 kliknutie je pri zakúpení základného balíka kreditov 0,13 € s DPH. Pri zakúpení väčšieho balíka kreditov dostanete zľavu a cena za jedno kliknutie klesne až na 0,10 €/kliknutie. Náš systém Vám zaúčtuje maximálne jedno kliknutie od jedného unikátneho používateľa denne (technicky obmedzené na báze cookies). Inzerát môžete kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. Nevyčerpané kredity môžete použiť na iný inzerát.

Voliteľné zvýraznenie inzerátu zníži Váš kredit o 200 kliknutí za pracovný a 70 kliknutí za víkendový deň, pričom kliknutia na zvýraznený inzerát sa už neúčtujú. Fixná prémiová pozícia tak vyjde na 20 - 26 €/pracovný deň, resp. 7 - 9,1 €/víkendový deň. Garantujeme 6000 zobrazení za pracovný deň a 2000 zobrazení za deň pracovného voľna. To sú minimálne hodnoty, v praxi to býva aj dvoj- aj trojnásobok.

Vždy máte prehľad

Po prihlásení sa do svojho konta na TREND.sk si môžete kedykoľvek skontrolovať stav svojich inzerátov, počet zobrazení a počet kliknutí na ne. Rovnako máte neustály prehľad o čerpaní svojho kreditu a transakciách s ním.

PPC inzercia na TRENDreality.sk nechce konkurovať masovým inzertným serverom. Poskytujeme len obmedzený priestor na komerčnú prezentáciu nehnuteľností a nemáme ambíciu sústredovať desaťtisíce ponúk. Našou prioritou je uverejňovanie originálnych článkov o trhu s nehnuteľnostami zaujímavých pre čitateľa. A tento čitateľ by mohol zaujímať inzerentov.

Máte na inzertnom serveri publikovanú ponuku s podrobným opisom a množstvom fotiek, ale ohlas od záujemcov akosi neprichádza? Alebo máte vytvorenú perfektnú stránku s panoramatickými zobrazeniami a detailnými pôdorysmi, ibaže o nej nikto nevie? TRENDreality.sk Vám pomôže efektívne nasmerovať návštevníkov na existujúce webstránky.

Začať inzerovať v našom PPC systéme je veľmi jednoduché

1. Zaregistrujte sa na TREND.sk alebo využite svoju existujúcu registráciu

2. Po prihlásení kliknite v nastaveniach registrácie na záložku Realitná inzercia. Aktivujte si PPC inzerciu kliknutím na tlačidlo Aktivovať, čím Vám bude na konto pripísaných 20 kliknutí na testovanie. Ďalšie kliknutia si môžete zakúpiť nákupom niektorého z balíkov (možnosť platby cez CardPay, TatraPay alebo na zálohovú faktúru):

 • 250 kliknutí: 32,50 € s DPH
  1 kliknutie = 0,13 €
 • 500 kliknutí: 60,00 € s DPH
  1 kliknutie = 0,12 €
 • 1000 kliknutí: 110,00 € s DPH
  1 kliknutie = 0,11 €
 • 2000 kliknutí: 200,00 € s DPH
  1 kliknutie = 0,10 €

3. Vytvorte si inzeráty a sledujte, ako Vám pribúdajú kliknutia.

Vyskúšajte náš systém bez akýchoľvek záväzkov. Veríme, že jeho efektívnosť Vás presvedčí.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk