Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vytvorenie nového blogu na TREND.sk

Sme radi, že máte záujem stať sa jedným z našich vybraných blogerov. Blog na TREND.sk nemôže mať ktokoľvek. Blogerovi poskytujeme hodnotný mediálny priestor a očakávame, že ním vytváraný obsah bude pre čitateľov prínosný a bude zvyšovať atraktívnosť celého portálu. Blog zakladá redaktor poverený správou blogov na základe Vašej žiadosti. Mali by ste odôvodniť, prečo chcete mať blog práve na TREND.sk, a načrtnúť, o čom budete písať. Oceníme, ak nám pošlete textový súbor s ukážkou prvého blogpostu.

Redakcia pred založením blogu posúdi, či je jeho zameranie v súlade s obsahovou orientáciou portálu a či autor dáva záruku zaujímavosti obsahu a pravidelnej aktualizácie blogu. Prečítajte si prosím úplné podmienky blogovania. Návod na používanie blogovacieho systému nájdete v Pomôckach blogera.

Ak sa Vám nižšie na tejto stránke nezobrazuje formulár žiadosti o založenie blogu, prihláste sa. Registrácia na TREND.sk je technickou podmienkou založenia blogu, preto ak zatiaľ prístupové údaje nemáte, zaregistrujte sa.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk