Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

7 top cyklotrás zo severu na juh

11.05.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Burgenland sa dá „zažiť“ aj veselo na tradičnom či elektrickom bicykli. Očakáva vás 2.500 km cyklotrás od jednoduchých výletov pre celú rodinu po náročné vytrvalostné trate pre profesionálov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Iba v regióne okolo Neziderského jazera sa o prvotriednu zábavu z jazdy na bicykli postará takmer 40 cyklotrás, medzi nimi aj slávna B10 okolo Neziderského jazera.

V pohorí Rosalia vás trasa Rosaliaradweg povedie cez rozľahlé lány jahôd. V zvlnenom strednom Burgenlande plnom slnka prejdete cez idylickú krajinu na šliapacej drezine vhodnej pre rodiny.  Južný Burgenland so svojou novo vytvorenou rasou Paradies Route o dĺžke 260 km je eldorádom pre e-biyckle.

Objavujte Burgenland po 7 najlepších cyklotrasách a nechajte sa po ceste zlákať regionálnymi špecialitami z kuchýň a viníc. Spoľahnúť sa môžete na komplexné služby: požičovne a opravovne bicyklov, ubytovanie pre cyklistov a podrobné mapy. Svoju trasu si optimálne naplánujete kliknutím na aplikáciu „Ausflugsziele Burgenland“.

Je úplne jedno, aký ste typ cyklistu, v Burgenlande môžete brázdiť krajinu takmer celý rok. 300 slnečných dní v roku sa postará o miernu klímu a tú najkratšiu zimu široko- ďaleko. To sú tie najlepšie predpoklady objaviť 7 top cyklotrás zo severu na juh. Vychutnajte si vynikajúco vybudované a najlepšie označené cyklocesty a cyklotrasy s rozsiahlym servisom  ako požičovňa a oprava bicyklov, ubytovanie pre cyklistov a dostatok cyklomáp.

Pohodlne a napriek tomu športovo si na e-biku vychutnáte pôsobivý a pestrý profil krajiny. Ak to máte radi pohodlnejšie, objednáte si e-bike priamo na mieste, aby ste preskúmali pekný burgenlandský kraj. E-bike je optimálnou kombináciou zábavy z jazdy a komfortu.

Hneď ako šliapnete do pedálov e-biku, podporia váš chod vpred elektomotory silné na pohon, ale decentné. Takto môžete zvládnuť aj trasy, ktoré by ste inak radšej zdolali autom. Je úplne jedno, či ste na cestách formou krátkych trás alebo náročných cyklotúr – s elektrobicyklom sa pohyb stane zábavou ako nikdy predtým.

Aby ste si tento komfort mohli užívať aj počas dovolenky a stále disponovali nabitou batériou, má Burgenland k dispozícii rozsiahlu sieť požičovní e-bikov a dobíjacích staníc.

S aplikáciou Erlebnistouren si môžete výlet na bicykli naplánovať rovnako jednoducho ako turistiku alebo jazdu na koni. Na optimálne plánovanie zážitkov počas cesty, či už ide o pamiatky, zážitky z prírody, rodinné a wellness ponuky, alebo vychytávky z kuchyne a pivnice  je k dispozícii ihneď na jeden klik rovnako nová aplikácia „ Ausflugsziele Burgenland“. Obidve aplikácie si môžete stiahnuť zdarma na burgenland.info.

Informácie o cyklistike v Burgenlande:
Zaži raj cyklistov       
Kulinárska ponuka v Burgenlande

Slnečné vyhliadky: tie najlepšie ponuky v Burgenlande. Panónski hostitelia vás očakávajú s atraktívnymi balíčkami a pozývajú vás na dovolenku do najvýchodnejšej spolkovej krajiny Rakúska. Tu sa dostanete k Top ponukám.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články