Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aj ryba, aj rak – alebo dva štýly v jednej izbe

10.09.2019, 09:41 | jh | © 2019 News and Media Holding

Někto má rád dolky, jiný zase holky, hovorí príslovie spoza rieky Morava. Alebo každý má iný vkus a týka sa to aj hotelových izieb.

  • Tlačiť
  • 0

Čo nie je problém, ak cestuje človek sám, ale môže byť, ak cestuje dvojica, ktorá má vkus diametrálne odlišný.

V londýnskom 5-hviezdičkovom hoteli The Curtain Hotel vznikla izba s názvom So Extra So Chic Suite, ktorá tento problém rieši.

Ako informujú zahraničné médiá, je predelená presne na polovicu v dvoch rozdielnych štýloch – jedna polovica je zariadená v duchu škandinávskeho minimalizmu a druhá je naopak, maximalisticky opulentná.

Extravagantná izba v Londýne - takto vyzerá opulentná, maximalistická časťZdroj: The Curtain Hotel

Izba vznikla na objednávku – vymyslel ju a dal zrealizovať rezervačný portál Hotels.com, cez ktorý sa dá aj objednať. Do konca septembra stojí noc 225 eur.

Dizajn realizovali dvaja ľudia – Johnny Wujek nadizajnoval extravagantnú polovicu. Je človekom na svojom mieste, pracoval totiž pre speváčky Katy Perry či Mariah Carey.

Minimalistickú polovicu urobila fashionista Kaitlyn Ham. Na hosťovi potom je už len to, na ktorú stranu postele sa uloží. Cez ňu totiž vedie deliaca čiara.

Extravagantná izba v Londýne - takto vyzerá minimalistická časťZdroj: The Curtain Hotel

  • Tlačiť
  • 0

Tagy dizajn. maxinalizmus, hotel, Londýn, minimalizmus, The Curtain Hotel

Diskusia (0 reakcií)