Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aj takýto môže byť manažérsky teambuilding

13.06.2019, 16:03 | PR

Inzercia | Ešte skôr, ako leto dorazilo aj na Slovensko, užili si jeho nástup účastníci Slovenských firemných hier Plážových inšpirácií, ktorí sa na prelome mája a júna stretli v chorvátskom Umagu.

  • Tlačiť

187 manažérov z pätnástich spoločností vyrážalo z upršaného a uzimeného Slovenska a po niekoľkých hodinách jazdy dorazilo do slnečného raja. Aj to bol dôvod, prečo nádherný predĺžený víkend okorenený atraktívnym športovým programom nenechal nikoho bez úsmevu na tvári.

Plážový volejbal na skutočnej pláži.Zdroj: ELCOP

Pohostinný Umag ponúkol zázemie pre vodné športy, tenis, petanque a plážový volejbal. Golfisti, ktorých na Plážových inšpiráciách z roka na rok pribúda, sa v prvý deň presunuli do 10 km vzdialenej Savudrie, na ihrisko GOLF Adriatic. Niektorí mali možnosť spríjemniť si cestu v najnovších modeloch automobilov značky VOLVO, ktorá bola automotive partnerom podujatia. V príjemnom počasí potom odohrali 18-jamkový turnaj a tešili sa z Hole in One.

Golfisti počasie neriešia, ale nádherná obloha je vždy vítaným bonusomZdroj: ELCOP

Tá sa podarila Antonovi Obžerovi z tímu Kancelária. „Dostrelenie“ loptičky do jamky jedinou ranou je vždy raritná situácia, a tak nečudo, že pozdvihla náladu všetkým. Najviac golfistov, až jedenásť, bolo z tímu hlavného partnera podujatia O2Business Services. Najobsadzovanejšou disciplínou boli preteky na vodných skútroch a počtom účastníkov im „na päty šliapali“ petanque a tenis.

Po dlhej zime sa už lyžiari tešili na inú lyžovačku.Zdroj: ELCOP

Najviac sa tento rok na Plážových inšpiráciách darilo tímu generálneho partnera podujatia  X-Net, na druhom mieste skončila Kancelária a tretí bol tím News and Media Holding. Do jeho portfólia patrí aj týždenník TREND, ktorý s agentúrou ELCOP organizuje Plážové inšpirácie už od roku 2000. Na budúci rok teda „Pláže“ , ako podujatiu zvyknú hovoriť jeho priaznivci, oslávia 20.narodeniny.

Petanque je na Plážach veľmi obľúbený.Zdroj: ELCOP

Ak si v svojich firemných či osobných kalendároch rezervujete pre ne víkend na konci mája, príp.na začiatku júna 2020, neoľutujete.

Voda chladnejšia, ako po iné roky, ale vodní pólisti to dali na pána.Zdroj: ELCOP

  • Tlačiť

Tagy PR články