Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako ušetriť tretinu nákladov na kúrení

02.02.2018 | Marek Legéň

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

03.02.2018 | ivansk

ja som kedysi s denným útlmom v kúrení špekuloval a rozhodne som tretinu nákladu neušetril. skôr sa to blížilo štatistickej chybe ako tretine, tak som sa na to vykašlal. spätné vyhriatie utlmenej miestnosti zožerie skoro to isté ako tú miestnosť nechať vyhriatu celodenne.

04.02.2018 | demo50

Pekná znôška táranín. Okrem toho aj nezmysly - "termostatický ventil, ktorý býva štandardne osadený mechanickou hlavicou. Funguje ako elektrická poistka, nepustí vyššiu teplotu než je nastavená", ja som vždy predpokladal, že ventily regulujú prietok, ale tieto teplotu.

04.02.2018 | mazopapagaj

PR ako vyšité...
Treba predávať moderné elektronické hlavice s riadením na diaľku.

07.02.2018 | matosnb

Suhlasim- taraniny + PR... Noviny upadli

13.02.2018 | Horrel

Už dávno mi neni jedno koľko vydám ročne penazí za kúrenie, pretože sme z jedného bytu s plynom prešli do iného bytu, kde sa kúri elektrikou, takže som to vyriešil prestupom k lacnejšiemu dodávateľovi. Je fakt že hlavice skoro vobec nepoužíváme a máme doma teplotu nastavenú na termostate a tým pádom je to i kontrolované. Slovakia energy nám za tie dva roky ušetrila už niekoľko eur a to som čakal že si skor priplatíme keď je to elektrika.