Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Do Mníchova mieria Hamšík aj Liverpool. Futbalovému svetu tu ukážu, čo vedia

26.07.2017, 08:00 | PR

Inzercia | Dvojdňový Audi Cup štartuje 1. augusta a je veľkým lákadlom nielen pre dospelých, ale i deti či mládež. Na jednom mieste totiž uvidia štyri legendárne futbalové veľkokluby a umenie ich hráčov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Najväčšia športová cestovná kancelária na Slovensku FutbalTour.sk organizuje na Audi Cup 2017 aj špeciálne detské zájazdy.

Bratislava - Pozvanie naň dostávajú len tie najlepšie futbalové veľkokluby. Býva totiž titulovaný ako prvý poriadny letný turnaj. Reč je o mníchovskom Audi Cupe, ktorého piaty ročník štartuje už 1. augusta. Tento rok ním oficiálne futbalovú sezónu odštartujú domovský Bayern Mníchov, Atletico Madrid, FC Liverpool a SSC Neapol s obľúbeným Slovákom Marekom Hamšíkom.

Jeden z najlepších turnajov

„Tohto turnaja sa zúčastňujem už druhý raz. Aj napriek tomu, že som fanúšikom futbalu a neraz som za ním vycestoval i do zahraničia, Audi Cup je podľa mňa jeden z tých najlepších turnajov, aké je šanca vôbec vidieť,“ vraví Marián Mokoš. Ako ďalej vysvetľuje, stojí za tým fakt, že na jednom mieste sa dá počas dvoch dní vidieť až štyri hviezdne mužstvá. Ich hráči – či už dlhoročné opory tímu alebo nové posily - tu predvádzajú to najlepšie, čo vedia.A robia šou – čo je extrémne veľkým lákadlom aj pre tých najmenších fanúšikov futbalu, ktorí, ak majú šťastie a sedia na dobrom mieste, môžu získať aj fotku so svojim idolom.„Audi Cup som neobjavil ja, ale môj 15-ročný syn. On vlastne rozhodol, že tam ideme,“ vraví Marián Mokoš, ktorý je fanúšikom Realu Madrid a FC Liverpool. Real Madrid videl vďaka Audi Cupu pred dvomi rokmi, na Liverpool nemeckého trénera Jürgena Kloppa sa teší teraz.

Pozitíva: futbal aj samotné mesto

„Hlavným motívom tohto turnaja nie je výsledok, ale zážitok a láska k futbalu. Hráči tu robia šou, bavia ľudí. Z tohto titulu je Audi Cup lákadlom pre ľudí bez rozdielu veku - deti, mládež, aj dospelých. Je jednoducho pre všetkých, ktorí milujú futbal,“ vraví Matej Očenáš, konateľ a spoluzakladateľ FutbalTour.sk. Ide o najväčšiu športovú cestovnú kanceláriu na Slovensku, ktorá sa Audi Cupu pravidelne zúčastňuje. Práve z dôvodu, že na tomto turnaji nejde len o výsledok, ale predovšetkým o ukážku futbalového umenia, robí CK FutbalTour.sk na Audi Cup aj špeciálne detské zájazdy. Plusom je i to, že okrem šance vidieť kvalitný futbal a hviezdnych hráčov, je pre Slovákov výhodou aj blízkosť Mníchova. Od Bratislavy je vzdialený zhruba päť hodín cesty autom. Pozitívom pre deti, mládež i dospelých je tiež samotné mesto, ktoré je považované za centrum architektúry, vied, bankovníctva, inovácii a turizmu.

Viac informácií o Audi Cupe, zájazdoch i detských zájazdoch CK FutbalTour.sk nájdete tu:
http://www.futbaltour.sk/klub/audi-cup-2017/

pr_pro_comm_04

O FutbalTour.sk

Najväčšiu športovú cestovnú kanceláriu FutbalTour.sk založil v máji 2011 Matej Očenáš a Július Turček. Ide o spoločnosť, ktorá dnes pôsobí v Česku (FotbalTour.cz), Rakúsku (FussballTour.at), Švajčiarsku (FussballTour.ch), Maďarsku (FociTour.hu) a Rumunsku (FotbalTour.ro), a ktorá nadväzuje na pôvodnú firmu Poď na Futbal, založenú v roku 2008. FutbalTour.sk je cestovná kancelária, ktorej cieľom je pre klientov sprostredkovať nezabudnuteľný športový zážitok v akejkoľvek oblasti a kdekoľvek na svete. Aj z tohto dôvodu čoraz viac klientov využíva služby pridružených cestovných kancelárií HokejTour.sk a SportsTour.sk.
Viac na: www.futbaltour.sk, www.hokejtour.sk a www.sportstour.sk

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články