Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Toto sú najlepšie hotely na Slovensku pre rok 2019

05.04.2019, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2019 News and Media Holding

Pred tromi týždňami vyhlásil TREND najlepšie reštaurácie, hotely a penzióny Slovenska pre rok 2019. Po „créme de la créme“ slovenskej gastronómie, najlepších slovenských reštauráciách, ktoré sme predstavili na tomto mieste pred dvoma týždňami, predstavujeme teraz najlepšie slovenské hotely.

  • Tlačiť
  • 0

Všetky dostali v hodnoteniach TREND TOP reštaurácie a hotely minimálne 17,5 bodu z 20 a boli ocenené na slávnostnom večere počas konferencie Horeca Manažment v Grand Hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách.

Kým pri reštauráciách dominovalo medzi najlepšími hlavné mesto, najlepšie slovenské hotely sú „roztrúsené“ po celej krajine – od Bratislavy po Domašu a od Štrbského Plesa po Halič. V rámci zhodných bodov sú hotely uvádzané v abecednom poradí

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Štrbské Pleso, 18,5 boda

Kempinski Tatry Deluxe Room Valley ViewZdroj: Kempinski

Hotel najstaršej európskej luxusnej siete oslavuje 10 rokov pôsobenia na Slovensku a od svojho otvorenia sa drží v rebríčkoch Trendu na 1. mieste. Ak chce niekto na Slovensku zažiť ako vyzerá medzinárodný 5-hviezdičkový štandard, tak tu je správne.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 11
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy hotely, Slovensko, Trend TOP reštaurácie a hotely

Diskusia (0 reakcií)