Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kde sa na východe Slovenska najlepšie najete

08.03.2019, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2019 News and Media Holding

Z Košíc do Bratislavy je to oveľa bližšie ako z Bratislavy do Košíc – táto veta sa už stala okrídlenou a asi najlepšie vyjadruje vzťah obidvoch častí, alebo ako chcete obidvoch krajov Slovenska.

  • Tlačiť
  • 0

Veľa obyvateľov západnej časti Slovenska na východe krajiny nikdy nebolo, končí pre nich Vysokými Tatrami. Čo je škoda, lebo má návštevníkom čo ponúknuť. Atrakcií – prírodných, či historických je tu naozaj dosť, koniec koncov najviac pamiatok UNESCO je práve v tejto časti Slovenska.

Tiež sú tu reštaurácie, kde ani náročnejší gurmán nemusí zľavovať zo svojich kritérií. Samozrejme nie sú všade, ale nájdu sa. Vybrali sme do nášho výberu tie najlepšie z Trend TOP reštaurácie 2019 a ako „východ“ sme si zadefinovali územie ktoré sa začína Prešovom a Košicami.

Košice –Slávia, kaviareň a reštaurácia

Kaviareň Slávia - pirohyZdroj: Jarmila Horvathova

To najlepšie z najlepšieho v metropole východného Slovenska nájdete v jeho centre na Hlavnej ulici, ktorá býva pre množstvo kaviarní, barov, pivární a reštaurácií miestnymi označovaná za najväčšiu „krčmu“ Slovenska. Táto reštaurácia a kaviareň v krásne zrekonštuovanom secesnom interiéri ponúka sofistikované chute a servis v bielych rukavičkách.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 9
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy Bistro, hotel, Košice, Prešov, reštaurácia

Diskusia (0 reakcií)