Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Koho volila, koľko zarobí či ktoré reči ovláda. Ako dobre poznáte Zuzanu Čaputovú?

15.06.2019 | Peter Scherhaufer

Diskusia (52 reakcií) Pravidlá diskusie

14.06.2019 | mba

Take masivne PR od Penty este neddostal ziadny prezident. Uvidime ako sa pani Caputova a PS bude spravat k Pente.

14.06.2019 | martin33

Uvidime o rok, ked sa bude zostavovat nova vlada a menovat premier. Moj tip ... bude "tisko hryzkat".

15.06.2019 | wtf

a uz vyriesili staznost na ustavnom sude, ktora sa tykala moznych volebnych podvodov? lebo ak nie tak tato saskaren je dost FAIL... akoze ked ustavu nepozna danovy podvodnik a uzernik Kiska tomu sa necudujem, ale zeby ani pravnici Danko a Ficom?

16.06.2019 | Julo 2018

To je predsa zámer . Prečo by sa mali vyjadrovať, keď zásluhou bývalého prezidenta je ÚS nefunkčný a teda nemôže ani rozhodnúť. Ak teraz ale ona vymenuje sudcov ktorí rozhodnú v jej prospech, tak je to napadnuteľné a Harabín to isto podá na európsky súd. Ešte bude z tohoto zábava . Ja si myslím, že v prípade podania sťažnosti mal byť celý proces uvedenia do funkcie pozastavený až do vyriešenia. Bolo treba prinútiť Kisku aby schválil sudcov navrhnutých parlamentom a tento ÚS by sa prednostne zaoberal týmto prípadom. Ale takto to vyzerá ako zámer , ktorý možno bol pripravovaný už dopredu. Keď môžu byť štáty pár dní aj bez vlády , tak Slovensko by bez prezidenta prežilo aj 5 rokov. A ešte by sa aj ušetrila kopa peňazí nielen na jeho vreckovom , ale aj na poskokov pod názvom poradcovia.

16.06.2019 | Michal Rybárik

Hm, asi zijete v njakej paralelnej realite... Paralament totiz stale nenavolil zakonom stanoveny pocet kandidatov. A aj napriek tomu prezident zabezpecil v ramci moznosti chod ustavneho sudu tym, ze z doposial navolenych kandidatov vymenoval sudcov aj predsedu sudu...

16.06.2019 | Bosss

...aha, harabinovolic s mokrymi snami...
Chlapec, opytal si sa wtf, ked si hadzal volebny listok s oznacenym Harabinom do urny? Lebo iba ludia popierajuci nedavnu historiu, alebo protezanti meciarizmu mohli volit Harabina.
Clovek (Harabin), ktory stal pri zakladoch tohto marazmu v nasom politickom zriadeni a pomahal budovat marazmus sudnictva, korupcne schemy, mafianstvo v statnych strukturach, predstupi pred ludi a ide kritizovat to, co sam spachal. Musi *ebat, musi *ebat...

17.06.2019 | shaggy

Keď nevolíš PS, si volič Smeru, keď nevolíš Čaputovú, si volič Harabina.
Progresívci sú zatiaľ nová fanatická krv, reinkarnácia voličov Smeru a HZDS - tých strán, z ktorých prívrženectva obviňuješ ostatných.

14.06.2019 | mba

Lesko uz je v urade. Uvidime kto bude dalsi clovek Penty.

14.06.2019 | magero

Uz sa s toho pentovania neposer a chod trolovat inam.

15.06.2019 | shaggy

Nová generácia babiek (a dedkov) demokratiek nám tu útočí na všetkých, ktorí neuznávajú ich modlu. V minulosti to bolo HZDS, potom Smer, teraz je to PS.
A ak si dovolíš čo i len krivo pozrieť ich smerom, tak si označený za trola a posielaný do Ruska.

14.06.2019 | Truhlik999

Je mi z vás zle.
Vôbec nechápete úžasný prinos novej prezidentky!
Veď nás povedie proti zlu!
Ešte chvíľu počkáme, nám to vysvetlí a môžeme trčať.

Navrhujem zakázať tie debaty na internete, teda nie zakázať, stačí mierne regulovať k zániku.
Samozrejme, len tie nedemokratické!

14.06.2019 | oko

trollik999

14.06.2019 | Roman Kanala

Hneď v prvej otázke, aký plat bude mať prezidentica, 12782, 12375, či 13483 Eur, správna odpoveď je 1328 Eur paušálnych náhrad. Pekná blbina.

Piata otázka, diplomovku nerobila, lebo sa robili skúšky každé tri semestre - čo je to za blbosť? Ako jej mohli dať pytul? Ako mohli dať pytul všetkým tým bacilom, magorom a justížným darebákom?

Šiesta otázka, ktorú stranu volila v 2016? Nie sú na Zlodejsku voľby tajné?

Tak hlúpo zostavený kvíz, to treba chcieť.

15.06.2019 | Ivan Petráš

Roman, nečuduj sa ako mohla dostať pytul.
Ja sa už ničomu nečudujem, keď si ho dostal ty.

17.06.2019 | HlasNaHlas

A Ty, Prepráš, aký máš, RSDr?

15.06.2019 | sunkaster1

hlavne je to uplna zumpa - zacinat otazkou o plate. skutocne najpodstatnejsia vec - pre PENTU...

15.06.2019 | bozsky

:-D :-D :-D Nova hviezda. Dostala zaplatene, teraz bude musiet plnit ulohy.

Btw kolko statisicov km rocne najazdia smetiarske auta navyse oproti tomu, keby bola skladka v Pezinku?

V Pezinku, daleko od obytnej zony, s idealnym podkladom, mohli vybudovat najlepsiu skladku na Slovensku. Len to by z toho musela nieco nova prezidentka mat...

15.06.2019 | Roman Kanala

Aha, bozky - bonzy, putinista, anarchista, špecialista na absurdné výroky. Vraj ďaleko od obytnej zóny a s ideálnym podkladom...

Najvyšší súd ukončil kauzu skládky v Pezinku: Skončila po neuveriteľných siedmich rokoch!
14.05.2013 16:32
https://www.topky.s...

Chronológia kauzy pezinskej skládky odpadov

november 2006
Stavebný úrad v Pezinku vydal zamietavé územné rozhodnutie na budovanie skládky, ktorá sa nachádza 280 metrov od obydlí a 400 metrov od centra mesta, vzhľadom na to, že jej vybudovanie bolo v roku 2002 zakázané v Územnom pláne mesta Pezinok.

december 2006
Spoločnosť Ekologická skládka, a.s. sa odvolala na Krajský stavebný úrad (KSÚ) v Bratislave, na čele ktorého bol Ján Man ml., v tom čase tiež člen dozornej rady Ekologickej skládky, a.s., a tiež syn predsedu predstavenstva tejto spoločnosti, ktorý sa v marci 2007 stal vlastníkom 130 000 m2 pozemku pod navrhovanou skládkou.

15.06.2019 | bozsky

Aha, fasista, ktory chce rusit obcianske prava vsetkym, ktori s nim nesuhlasia. O absurdnosti vyrokov by som v tvojom pripade pomlcal.


Dňa 7.2.1995 uzatvorila spoločnosť PETMAS-GERBER, s.r.o., IČO: 34115048 so spoločnosťou TEHELNE Pezinok, s.r.o. zmluvu o uzatvorení budúcej zmluvy, na základe ktorej sa povinná spoločnosť TEHELNE Pezinok zaviazala v prospech oprávnenej spoločnosti PETMAS-GERBER, že s ňou uzavrie zmluvu o spoločnom využívaní a správe skládok a to i existujúcich i budúcich možných a umožní spoločnosti PETMAS-GERBER spravovať skládky a uskladňovať zbytkový komunálny odpad, inertný odpad a investičné akcie na skládkach podľa Programu odpadového hospodárstva. V orgánoch spoločnosti PETMAS-GERBER pôsobil Ing. Štefan Strapák, otec Zuzany Čaputovej, rodenej Strapákovej.

V Máji 2002 bol vypracovaný Májový návrh zmien a doplnkov územného plánu mesta Pezinok, ktorý bol dňa 3.6.2002 obstarávateľom, mestom Pezinok, predložený na vyjadrenie sa dotknutým orgánom štátnej správy podľa §22 stavebného zákona, a ktorý obsahoval regulatívy: „Navrhované znenie časti textovej časti: Pezinok, A-ÚPN, 2002, Ú.P.C. 7-6, Ciele a intervenčné kroky: S – vytvoriť podmienky pre realizáciu skládky TKO po roku 2002 (neprípustné je skládkovanie nebezpečného odpadu), K – iniciovať dohody s vlastníkom a užívateľom o využití pozemkov pre realizáciu skládky TKO, K – zabezpečiť prípravnú a projektovú činnosť (do roku 2000 a realizáciu skládky)“.

Dňa 13.5.2002 bol Ing. Štefan Strapák odvolaný z členstva v orgánoch spoločnosti PETMAS-GERBER, s.r.o., ktorá sa medzičasom premenovala na PETMAS-ONYX, s.r.o.. Ing. Štefan Strapák je otcom Zuzany Čaputovej, rodenej Strapákovej.

Dňa 14.11.2002 predložil primátor mesta Pezinok mestskému zastupiteľstvu materiál: bod č. 19 pod názvom Aktualizácia ÚPN M Pezinok, v ktorom je uvedené citujem: „Na základe schváleného zadania A ÚPN SÚ Pezinok bol spracovaný návrh Aktualizácie. V zmysle §22 ... listom zn. 5/4/607/2002 zo dňa 3.6.2002 mesto oznámilo dotknutým orgánom štátnej správy prerokovanie návrhu aktualizácie... Ďalej mesto obdržalo stanoviská, ktoré obsahujú obe skládky v oboch jamách tehelní).

Dňa 14.11.2002 sa konalo zasadnutie mestského zastupiteľstva, kde podľa zverejnenej zápisnice citujem: „Primátor v spolupráci s vedúcim odd. výstavby predkladá dokument "Aktualizácia územného plánu mesta Pezinok" a znenie novely VZN č. 2/97 o vyhlásení záväzných častí územného plánu v znení VZN č. 5/2002 v znení zmien a doplnkov - viď prílohy. ... Zasadnutia MsZ sa zúčastnili tiež hovorcovia občianskej iniciatívy (Občianske združenie Prevencia AD) - RNDr. Miroslav Král, CSc. a Ing. Jaroslav Pavlovič s oslovením resp. žiadosťou poslancov, aby rozhodli o aktualizácii územného plánu už dnes - žiadosť s podrobnou dôvodovou správou v prílohe. V diskusii zástupca primátora Mgr. Solga mal výhrady k predloženému materiálu - navrhuje sporné body vypustiť z predloženej aktualizácie, v ďalšej diskusii prezentovali svoje názory - Ing. Satko, Ing. Sobota, Ing. Frič, PhDr. Miškovský, Ing. Skovajsa, PaedDr. Bílik, Ing. Pavlovič - hovorca občianskej iniciatívy. Nakoľko poslanci nepodporili návrh Mgr. Solgu - aby boli sporné body z aktualizácie vypustené - Mgr. Solga svoje odporúčanie napokon nepodal ako poslanecký návrh a na základe výsledkov z diskusie, kde sa poslanci zhodli na názore - schváliť návrh uznesenia v predloženom znení, NK odporučila hlasovať o predloženom návrhu uznesenia. Poslanci v 24. hlasovaní počtom hlasov 18 "za", pri 1 proti a 4 zdržaniach sa odporúčanie návrhovej komisie schválili.“

Dňa 1.1.2003 sa stavebným úradom príslušným konať o podanom návrhu na umiestnenie stavby „Pezinok – skládka odpadov“ stal Oliver Solga, ktorý takmer štyri roky návrh nezamietol a nekoná aj napriek mnohým žiadostiam o vydanie rozhodnutia vo veci samej, ktoré vydáva až posledný deň pred komunálnymi voľbami 2006.

Dňa 6.2.2009 podala Krajská prokuratúra v Bratislave na mesto Pezinok žalobu podľa §250zfa OSP na vyslovenie nesúladu VZN mesta Pezinok č. 2/97 o vyhlásení záväzných častí územného plánu v znení neskorších predpisov so zákonom, v ktorej uvádza citujem: „K aktualizácii územného plánu Mesta Pezinok – textová časť, I. Etapa (máj 2002) na základe žiadosti mesta Pezinok č. 5/4/607/2002 zo dňa 3.6.2002 dal vyjadrenie... Táto aktualizácia (máj 2002) nebola mestskému zastupiteľstvu predložená na schválenie a schválená Aktualizácia ÚPN MP, december 2002, podľa zistení prokuratúry vôbec nebola predložená na vyjadrenie ..... ani ďalším dotknutým orgánom štátnej správy. Podľa §25 ods. 6 stavebného zákona Návrh územného plánu, ... ktorého postup obstarania a prerokovania nie je v súlade s príslušnými všeobecne záväznými právnymi predpismi, nemožno schváliť. Pokiaľ by prišlo k schváleniu napriek takémuto rozporu, schválenie je v celom rozsahu neplatné“. Citovaná žaloba má 14 strán a 38 príloh, všetky prílohy mám aj ja k dispozícii.http://orsr.sk/vypi...
Ing. Štefan Strapák - člen dozornej rady (od: 13.01.2000 do: 13.05.2002)

15.06.2019 | Roman Kanala

Zaujímavé detaily. Začínam si myslieť, že bozky - bonzy, putinista, fašista, je v skutočnosti nejaká organizácia. Ako spravodajská služba nejakého oligarchu. Alebo priamo Kočnéra.

15.06.2019 | bozsky

Kanala 28.4.2019
"Jediný účinný spôsob, ako vyčistiť krajinu od nepriateľských hord, je zrušiť im všetky občianske práva."

Mam z toho krasny printscreen. Hitlerovi by az slzicka vyhrkla. Ja nie som fasista, ja nie som ty. Ja o sebe netvrdim, ze som ubermensch a ostatnym treba odoberat obcianske prava.
Je zaujimave, ze Trend podporuje fasistu Kanalu.

PS: Informacie mam od ludi, ktori boli priamo zainteresovani. A poznam ich niekolko, osobne napr. Solgu, ktoreho charakter je veeeeelmi pokruteny. A vsetky tieto informacie si mozes vyziadat na zaklade infozakona = nie su to ziadne tajne veci. Neviem ako v Pezinku, ale v niektorych inych samospravach v tom case uz zaznamenavali zasadania Mestskeho/Miestneho zastupitelstva na video.

Ale chapem, musis sa vyjadrovat ku vsetkemu, urazat vsetkych, no nezabudaj, aj ty uz mas zalozenu zlozku. Pomaly sa ti to zbiera a uvidime, ako s podobnymi, potencialne protizakonnymi vyjadreniami nalozim, ci nalozime :-)

15.06.2019 | Ivan Petráš

Roman, ale ťa zotrel, ako malého chlapca :))). Ja ležííííím :)))))
ROFLMFAO :)))))

17.06.2019 | HlasNaHlas

Hej? Pod kým si?

15.06.2019 | Roman Kanala

Ak sa vety povytŕhajú z kontextu, aj z biblie sa dá urobiť Mein Kampf.

V tom texte bola reč o tom, ako vyčistiť Ukrajinu od ruských inváznych hord. Ako príklad som dával baltské štáty, ktoré veľmi rozumne rozlišovali medzi pôvodným obyvateľstvom a okupantom. Kritériom bol jazyk krajiny.

Diskriminačné to je, ale každý má možnosť naučiť sa jazyk. Kto ho neovláda, nemá občianske práva, nemôže voliť a nemôže hlasovať v prípadnom kamuflážnom referende ako na Kryme. Tam mali mať hlasovacie práva len Tatári ako pôvodní obyvatelia, no hlasovali aj ruskí zelení mužíci a ich bárišne.

Ak by sovietske okupačné jednotky mohli hlasovať vo voľbách, možno by nebol 1989. Ak by sa do republiky navláčilo dosť Rusákov, mohlo to skončiť hoci občianskou vojnou. Za podpory slávnej Červenej armády. Viď Transdnestriu.

Bozky - bonzy má obzvášť morbídne móresy. Je to dobytok bez etiky a bez cti.

15.06.2019 | bozsky

Vianoce tento rok prisli nejako skoro :-D :-D :-D :-D

Ty chces ludom odoberat obcianske prava a ja som dobytok bez etiky a cti.

"Kto ho neovláda, nemá občianske práva, nemôže voliť a nemôže hlasovať v prípadnom kamuflážnom referende ako na Kryme. Tam mali mať hlasovacie práva len Tatári ako pôvodní obyvatelia, no hlasovali aj ruskí zelení mužíci a ich bárišne."

Toto je dalsie vyhlasenie hodne fasistov, alebo lepsie povedane tzv "ethnostate supremacist". Taketo vyhlasenia nemaju v civilizovanom svete co robit. Kolko Slovakov na juhu neovlada slovensky jazyk?!? Tym chces odobrat obcianske prava? A ty, imigrant, zatrpknuty Slovak, ktory nenavidi sam seba a vsetko, cim je, ty by si vo Svajciarsku podla tvojich vyhlaseni tiez nemal mat obcianske prava!!! Lebo nie si povodny obyvatel.

Roman, vsetci tu dufam uvidia tvoje zmyslanie. Ja mam dalsie printscreeny do zlozky, si odpad a je mi z teba na zvracanie.

16.06.2019 | Roman Kanala

Aha, fašista. Na južnom Slovensku je pôvodným obyvateľstvom maďarské. Slováci ho len postupne kolonizujú. Podobne ako Bratislava je pôvodne nemecko-židovsko-maďarské mesto, no už pred 2. svetovoou vojnou bolo poslovenčené. Po 2. svetovej vojne sa Benešove dekréty týkali aj Maďarov a mnohých vyviezli za hranice, kým to súdruh Stalin nezastavil, lebo to nebolo v súlade s proletárskym internacionalizmom v krajinách okupovaných slávnou Červenou armádou. Aj Mečiar chcel v 1992 vyviezť Maďarov v rámci výmeny obyvateľstva, lebo víťaz môže všetko.

Národy môžu nažívať v pokoji a harmónii, ak je to na švajčiarsky spôsob, že každý niečo dostane a všetci sú spokojní. Alebo to môže byť na zlodejský spôsob, keď Žilina ukradne pol štátneho rozpočtu rok čo rok počas desaťročí a potom vyrevuje, že sa niekde postavilo pár kilometrov polprofilu Maďarom. Nie ja, ale bozky - bonzy chce odoberať občianske práva občanom krajiny, a vkladá svoje výroky do úst iným.

Ruskou taktikou je obsadiť územie a vymeniť obyvateľstvo, aby sa to už nedalo vrátiť späť. Tak to urobili komunisti s Petržalkou. Postavili tam ohavné králikárne a navozili dedinčanov zo stredného Slovenska. Na Krym stihli za päť rokov naviezť novú vrstvu asi 800 tisíc Rusákov a ich bárišní. V baltských štátoch to vyriešili elegantne - burinným invazívnym barbarom, občanom Sovietskeho zväzu, nepriznali občianske práva, lebo nehovorili jazykom krajiny, o ktorej občianstvo sa uchádzali. V Donbase nastala situácia, keď Putin začal rozdávať ruské pasy. To je prvý krok k anexii ako v prípade Krymu. Kto po ruskom pase siahne, nech ide preč, nech ide do Ruska. V referende už nesmie hlasovať. Ostatne, ukrajinské úrady urobili presne to, čo som doporučoval - ruským občanom odobrali dôchodky, nech sa o nich postará materská krajina, Rusko. Asi čítajú diskusie na etrende.

Bozky - bonzy bude jedným z Ficových smradov, ktorí sú zainteresovaní na pezinskej skládke. Prekrúca fakty a obhajuje Ficových smradov. Ficovi smradi prehrali, Fico končí. Bozky - bonzy hliadkuje v diskusii, čo by mohol bonznúť. Za hlasnej podpory trollov a zločinných psychopatov, ktorí falšujú ničky.

16.06.2019 | Bosss

Kanala, unika mi, co ta motivuje komentovat vsetko na Slovensku, hoci tvoj zadok osidluje inu krajinu. Niektore tvoje vyroky nie ze hranicia so zdravym rozumom, tie su uz davno mimo zdraveho rozumu a doporucujem ti navstivit psychiatra. Ty si kompletny internetovy psychopat.

16.06.2019 | Roman Kanala

Zjavne som pre ušmudlaného psíka v diskusii na eTrende jedinou príležitosťou, ako prísť do styku s vyššou formou inteligencie. Teším sa.

16.06.2019 | bozsky

"Vyssia forma inteligencie". Tu je dalsi dokaz, ze si o sebe Kanala mysli, ze je Ubermensch.

Pomaly kazdy jeho prispevok je ako vytrhnuty z fasistickej propagandy. Kazdeho, kto s nim nesuhlasi, sa snazi zhodit nejakou urazkou. Toto ma byt ta "inteligencia"?

Ja som naozaj zvedavy, kedy konecne Trend zasiahne a prestane propagovat cloveka, ktory sa coraz castejsie verejne stotoznuje s fasistickou ideologiou!!!

17.06.2019 | Vyktorka

Kanala - pozor za chrbtom ti stojí vojak RF s automatom, už netráp-nezaťažuj tolko neuróny s konštrukciami,
ktoré sa im ťažko spracovávajú.

17.06.2019 | HlasNaHlas

+++ a ešte raz plus. presne takto to ruskí banditi robia. obávam sa iba toho, že tých rusov je aj u nás príliš veľa

17.06.2019 | HlasNaHlas

Vies o tom, boszky, ze nijaky imgrant, ktory ziada o obcianstvo v SR, ho nedostane, kym neovlada slovencinu? Dovtedy je bez obcianskych prav. Je to normlana poziadavka, a Slovesnko pre nu nikto neoznacuje ako necivilizovane.
Je to presne tak, ty mudrlant.
Ked sa vygrcias, prestuduj si imigracny zakon.

16.06.2019 | Julo 2018

Si naozaj zdravý? Z tvojich dvoch tu prečítaných komentárov o tom veľmi silno pochybujem, a to ani nemusím byť lekárom - psychiatrom , na to stačí zdravý rozum a skúsenosti zo života.

17.06.2019 | Roman Kanala

Fašoboľševický ficozlepenec zbavuje občianskych práv každého, kto prijme občianstvo iného štátu. Pôvodne to bolo namierené proti Maďarom, ale nechceli to urobiť tak explicitne.

Bozky - bonzy patrí medzi Ficových smradov z Pezinku. Preto ten štekot na odvedenie pozornosti.

17.06.2019 | bozsky

Roman, obmedzenie obcianskych prav na zaklade konania obcana je pripustne. Ako inak by si chcel uvaznit zlodejov, podvodnikov, nasilnikov a vrahov. Je to bezne a akceptovatelne. Nema to nic spolocne s fasizmom a je vela krajin, ktore nepovoluju viacnasobne obcianstvo.

Ty vsak chces odoberat obcianske prava na zaklade neznalosti reci a na zaklade prislusnosti k inemu narodu. To je fasizmus.

Je mi jasne, ze tvojou metodou je klamstvo, nenavist, urazanie a napadanie kazdeho, kto s tebou nesuhlasi. Ale suhlasit s fasistom, ethnostate surpremasistom, to moze len psychicky naruseny clovek.

Znova apelujem na Trend, aby zasiahol! Nie je pripustne, aby takyto ludsky odpad, ktory verejne hlasa fasisticke praktiky, bol podporovany Trendom. Navyse, v pripade nahlasenia jeho prispevkov na policii, bude trestnopravna zodpovednost aj na majitelovi Trendu!

17.06.2019 | Roman Kanala

Aha, bozky, bonzy. Obmedzenie občianskych práv Ukrajinou voči ruským votrelcom a rebelom je presne také isté, ako prevádzkuje fašoboľševický ficozlepenec už pár rokov. Kto prijme ruský pas, stratí ukrajinské občianstvo. Z Putinovej strany to je zjavný prvý krok k anexii, lebo anektuje územia obývané ruskými občanmi. Z hľadiska Ukrajiny je už neprípustné, aby tí ľudia mali ešte možnosť hlasovať vo voľbách a referendách.

Takže tu máme rozvrieskaného opičiaka, ktorý hádže blato na ľudí, ktorí rozprávajú o tom, čo iní ROBIA. Aj baltské štáty neudeľujú občianstvo takým, ktorí neovládajú jazyk, lebo ide o burinné ruské elementy, zväčša vojakov a ich bárišne. To nie je teória, toto oni naozaj ROBIA.

Vyprosujem si, že ja hlásam fašistické praktiky. Proti fašizmu som konkrétne bojoval, keď si tento výkuk ešte na cíbika piesok sypal. Konkrétne Slovak-L prevádzkoval jeden kanadský fašista menom Jan George Frajkor. A populáciu tam tvorili ozajstní, nepolepšení fašisti, ktorí ušli v 1945-48.

Ale len tak mimochodom, krivé obvinenie je aj na Zlodejsku trestný čin, rovnako ako klamstvá a ohováranie, aké predvádza bozky, bonzy. Ako vidíme vyššie v tejto diskusii, jeden z Ficových smradov okolo pezinskej skládky.

17.06.2019 | bozsky

Vies co, podme do toho! Podaj tresne oznamenie a stretneme sa na vysluchu.

Ale ocakavaj, ze pride protizaloba a s ohladom na to, ako sa tu vyjadrujes, ako urazas vsetkych ostatnych, to bude velmi zaujimave a verim, ze sa pridaju dalsi. Ja som ochotny poskytnut tvoju zlozku aj ostatnym, ak maju zaujem.

Takze vyprosovat si mozes hocico. Spravas sa ako odpad, tak sa k tebe budem ako k odpadu spravat. A bude velmi vtipne, ako dokazes krive obvinenia a moje "napojenia na pezinsku skladku".

Tak co, mas gule a uvidime zoci voci pred sudom?

18.06.2019 | Roman Kanala

http://gregormak.blo...

22.06.2019 | sano b

uprimne sa vm cudujem, ze sa s tym .....bavite...

17.06.2019 | bozsky

Inak to bude velmi vtipne, ked bude fasista Kanala na policii predkladat dokazy:

Kanala: "ON ma oznacil za fasistu!!! Tu je link!!!"
Policajt: "Vy ste ho oznacili za fasistu, putinistu, Ficovho smrada, usmudlaneho ..."

Tak co, ideme do toho, fasista?

19.06.2019 | Roman Kanala

https://dennikn.sk/1...

17.06.2019 | HlasNaHlas

"Spoločnosť Ekologická skládka, a.s. sa odvolala na Krajský stavebný úrad (KSÚ) v Bratislave, na čele ktorého bol Ján Man ml., v tom čase tiež člen dozornej rady Ekologickej skládky, a.s., a tiež syn predsedu predstavenstva tejto spoločnosti,..."

tu by som skúmal aj prepojenie na prípadných talianskych exportérov odpadkov (tzv. n´dranghettu)

17.06.2019 | HlasNaHlas

A teba, bozsky, kto plati, z coho teraz zijes, ked KGB odisla zo Slovenska?

17.06.2019 | bozsky

KGB? :-D :-D :-D Uz vacsiu sprostost si vymysliet nevies?

17.06.2019 | HlasNaHlas

To nie je výmysel, to mi len napadlo, keď vnímam tvoj písomný prejav. Alebo to bola štb? snb? znb? Kto ti platí?

17.06.2019 | bozsky

Asi ta sklamem, ale kolegovia sme urcite neboli. S ohladom na vek nedosahujuci este 40 rokov a neznalost rustiny by som mal asi problemy sa dohovorit, ale musim sa priznat, znamy robil vratnika na SIS. :-D

Takze ty si byvaly agent, ked vies, aky maju pisomny prejav? Zaujimave.

15.06.2019 | Emasculate

Xoxot musel robit ten kviz.

16.06.2019 | oko

jednemu nerozumiem. najneskor z podtitulku je jasne, ze je to kviz a la Rytmus zivota.
napriek tomu mal obrovsky uspech u vsetkych bohorovnych trollov co sa vsade prezentuju ako ti najmudrejsi pod slnkom...

17.06.2019 | IvanPe

Prave preto mal u nich taky uspech, konecne si precitali nieco comu rozumeju a cim ziju svoj zivot, teda zivot svojho ideoveho vodcu.
Pavlovov reflex je silnejsi ako tuzba po slobode.

17.06.2019 | Roman Kanala

Ten kvíz je naozaj zle zostavený. Akoby cieľom bolo vzbudiť nechuť a naštvať.

17.06.2019 | _martin_

Či má plat 12786 alebo 13236 - fakt moc dôležité.

24.06.2019 | salamoon

dokonca ju prirovnanali aj k Erin Brockovich.. az na to, ze to bola laviciarka iduca proti sukromnym korporatnym zaujmom a tato pravicova marketingova tvaricka kope za ne...