Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mladí už nechcú alkohol. Na stres im v New Yorku pomáha kava-kava

11.02.2018 | ČTK

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

11.02.2018 | martin33

"Je teda zvolenie D. Trumpa dobré pre obchod? „Nerád to hovorím, ale asi áno,“ priznáva mladý podnikateľ."

Slnieckarom to sice dlhsie "zapaluje" (aj preto, ze su vacsinou humanitne vzdelani) ale nakoniec aj oni pochopia, co je pre nich dobre :-)

12.02.2018 | muchomuurka

Znamenitá logika, akoby sa tešili dealeri zo zvýšeného predaja narkotík vo svojom regióne vďaka psychickej vyčerpanosti populácie. Určite chceme Donalda aj u nás do každej domácnosti.

12.02.2018 | martin33

Tym "psychicky vycerpanym" slnieckarom, odprucam "terapiu" pri linke niekde v Samsungu, za 500 € hrubeho, z ktorych im "milujuci" stat momentalne vedeny socialistickou stranou este 2/3 zoberie.

P.S: Nehovorim, ze Trump je nejaky lumen, moj oblubeny U.S. prezidentsky kandidat bol vzdy Ron Paul (okrem ineho je gynekolog, teda specialista na organ, v ktorom sa USA a aj zvysok sveta monetalne nachadza) ale oproti hysterke, ktorej zakladnou kvalifikaciou pre politicku karieru bola funkcia manzelky prezidenta, je Trump vyhra.

13.02.2018 | muchomuurka

Tak to teda je vtipné, koľko ľudí sa tu naučilo slovo slniečkár, namiesto nadávok ľuďom s iným objektívnejším názorom či životným štýlom. Začína sa to na Trende nechutne zaburiňovať primitívnosťou a vulgaritou.

"Hysterka" bola v spoločnosti aktívna a dosiahla významné úspechy napr. na poli reformovania školstva dávno predtým než sa jej muž stal prezidentom. Kde bol vtedy tento záchranca ľudu a staviteľ múrov. Jaj bol zamestnaný špekulovaním s mestskými dotáciami pre svoje investičné projekty, hotový mogul superhrdina. No to by chcelo zaujímať sa aj o niečo iné ako mať svoje limitované dojmy a kryptošovinizmus. Bonusom tohto lumena je v tom, že rozbroje a neistota medzi ľuďmi prichádzajú plíživo a zvyčajne rozuzlenie nebýva príjemné pre nikoho. Kava je iba prvotným symptómom jeho účinkovania spoločnosti. Rozvrátiť spoločnosť sa dá pomerne rýchlo, len ju dávať dokopy je proces na dlho.

A čo s tým majú Samsung zamestnanci? Že im prácu zabezpečil politický ansámbel, ktorému od začiatku bolo jasné, že raz odíde za lacnejšou pracovnou silou no nič s tým terajší zhluk pseudopolitikov za 10 rokov nerobil a podporuje monotónnosť zamerania prichádzajúcich firiem dokonca koncentrovanú v jednej geografickej lokalite? Tam nejaký súcit nemá miesto, ide o výsledok ich vlastnej zodpovednosti za výber politickej strany vo voľbách. Čo si zvolili, to majú, tak si dajte pohov.

13.02.2018 | martin33

Spolocne s tym maju to, ze slnieckari, inak nazyvani aj "snowflakes" sa "roztopia" uz pri prvom naznaku toho, ze veci idu inak, ako si ich idealisticky vysnivali. Spravaju sa ako male deti, ktore sa hadzu o zem, kedm im rodicia nekupia novu hracku. Preto ten Samsung, pomohol by im, vratit sa do reality.
Racionalny clovek vnima zvolenie Trumpa hlavne ako signal, ze socialisticko-slnieckarske smerovanie USA, ktore sa zacalo niekedy v 60. rokoch, uz zacina ludom liezt na nervy a berie to ako ponaucenie, ze sa treba vydat opacnym smerom, lebo to moze skoncit aj gulagmi, ako podobny experiment v inej casti sveta.
Vacsine normalnych ludi nevadi, ak niekto zije inym zivotnym stylom, ale vadi im, ak ich ten svoj zivotny styl chcu nanutit (napriklad oznacovanim ho za "objektivnejsi" a odporcov oznacovat za "vulgarnych primitivov" za masivnej podpory medii) a dokonca nevahaju k tomuto ucelu pouzit aj (skryte) nasilie. A to je definicia "slnieckara", teda cloveka, ktory sa snazi svoj pohlad na svet nanutit inym ludom a ked mu nevyjde demokraticka volba, tak pouzivaju "citove vydieranie", "stavanie sa do role obeti" a ine podobne prostriedky, ktore su charakteristicke hlavne pre psychicky narusenych ludi.