Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najlepšia dovolenka s deťmi. Toto sú slovenské TOP hotely pre rodiny

28.12.2018, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2018 News and Media Holding

V rodinách s deťmi často nerozhodujú pri výbere dovolenky, či predĺženého víkendu „dospeláci“, ale ratolesti. Ak sa ale deťom v niektorom ubytovacom zariadení zapáči, profitujú všetci – hotel má stálych hostí, deti program a rodičia aspoň časť dňa priestor na relax.

  • Tlačiť
  • 5

Množstvo aktivít pre najmladších hostí, animačné programy a aj hotelové maskoty netreba už hľadať výlučne len v zahraničí, ponúkajú ich aj slovenské prázdninové hotely. Na detských hostí tu myslia od raňajok po večeru a mnohé majú vybavenie aj pre najmenších hostí vrátane prebaľovacích pultov či nočníkov.

Slovenský hotelový trh nie je taký veľký, aby sa mohol niektorý z hotelov špecializovať celoročne výlučne na detskú klientelu, ale vybrali sme tie najlepšie, zo zariadení zaradených do TREND TOP reštaurácie a hotely. Všetky majú okrem aktivít pre deti aj bohaté možnosti relaxu pre dospelých v čase, keď sú deti v opatere animátorov.

Hotel Partizán, Tále

Hotel Partizán - herňaZdroj: Partizán

Hotel na južnej strane Nízkych Tatier svoje zariadenia pre deti pravidelne rozširuje, deti tu majú vlastné aktivity v bazénovom a wellness centre, dokonca rodinný saunový svet, veľkú herňu s atrakciami vhodnými od batoliat po staršie deti, okrem toho tri detské kútiky, vlastnú farmu, v lete aj inovatívne detské ihrisko. Maskot a animačné programy cez prázdniny  a sviatky tu už patria k štandardu.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 10
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 5

Tagy Demänovská dolina, Malé Karpaty, Patince, Stará Lesná, Štrbské Pleso, Tále, ubytovanie, Vyhne, Vysoké Tatry, Ždiar