Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

RegioJet v lete spojí Bratislavu s pobrežím Jadranského mora

18.01.2019, 14:26 | TASR

RegioJet bude počas letnej sezóny prevádzkovať autobusovú linku, ktorou spojí Bratislavu s pobrežím Jadranského mora. Žlté autobusy začnú premávať 31. mája 2019 a jazdiť budú počas celého leta až do 5. septembra 2019. Spočiatku pôjde o jeden spoj týždenne, tesne pred začiatkom letných prázdnin však plánuje dopravca počet spojov zdvojnásobiť. Informoval o tom hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

RegioJet

Autobusy budú premávať do chorvátskeho mesta Split a do ďalších letovísk ako napríklad Zadar, Sukošan, Biograd, Primošten či Šibenik. „Autobusy budú premávať z Bratislavy do Splitu každý piatok a utorok,“ spresnil A. Ondrůj.

Z bratislavskej autobusovej stanice na Mlynských nivách budú vychádzať večer o 21.00 a do Chorvátska dorazia nasledujúce ráno, pričom jazdu ukončia v Splite o 9.30.

Neprehliadnite

„Späť zo Splitu budú autobusy premávať v sobotu a stredu večer o 20.30, postupne priberú cestujúcich z ďalších letovísk a do Bratislavy sa vrátia druhé ráno o 9.00,“ doplnil hovorca s tým, že cestovný poriadok tak zodpovedá termínom, v ktorých sa v Chorvátsku menia dovolenkové turnusy.

RegioJet avizuje, že v prípade veľkého záujmu cestujúcich bude nasadzovať na jeden spoj namiesto jedného autobusu dva súčasne. „Takýto zdvojený spoj by ponúkol prepravnú kapacitu až 126 cestujúcich,“ priblížil A. Ondrůj.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy RegioJet

Diskusia (0 reakcií)